Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ilyen férfiak miért csodálk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen férfiak miért csodálkoznak, hogy ilyen alpári viselkedésükkel nem kellenek senkinek?

Figyelt kérdés

Többször tapasztaltam társkeresőnkön.

Amikor az ember szépen, kulturáltan elutasítja őket. Vagy nagyon megsérődik, vagy undoritó stílusban trágárkodik, el kezd személyeskedni, sértő megjegyzéseket tenni . Szánalmas gyerekes bosszúk: például ilyet írt régen egy megsértődöt férfi nekem:: elloptam képedet meg címedet HAHAHA és szexoldalakra fogok feltölteni képedet címedet lássák mekkora .... vagy HAHAHA. ehez hasonló fenyegetések. Amikor súlyos helyeshibákkal írnak, nem tudom mit akar írni. pl: sia nadzon tettcszel nepemn. radhiszuk edzset a ertemfen. Az ilyen férfiak miért csodálkoznak, hogy ilyen viselkedéssel soha életben nem kellenek senkinek? Mégis melyik nő viselne el, ilyen viselkedés?

Veletek fordult már elő ilyen?



2016. dec. 16. 15:15
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
23%
Mi a kérdés célja? Önigazolás?
2016. dec. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
34%
Igaz én férfi vagyok, de ezt én is felháborítónak tartom amit te leírtál, sőt undorítónak. Az ilyen ember meg is érdemli, hogy egyedül van. De sajnos nők között is van ilyen! Mind a két nemnél! Én nem viselkedek alpárian, én karrierista vagyok az a célom, hogy magasabbra lépjek ranglétrán. Vannak céljaim lám mégse kellek senkinek, és rossz nézni, hogy ilyen alpári embereket hamarabb összejönnek nők, mint egy tanult emberrel mert az nem izgalmas. Hitegetik embert, nem tudnak kommunikálni se. Mind a kettő nemnél van ilyen sajnos mi nekünk el kell tűrni sajnos.
2016. dec. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
89%

Nem rég én is regisztráltam egy ilyen oldalra, szépen kitöltöttem az adatlapot, az ideál részt. Azt is leírtam, hogy miért nincs képem. Nem akarom felrakni sehova, de nagyon szívesen küldök annak aki szimpatikus.


Olyanok írnak akik messze nem felelnek meg az ideálnak. Mit csinálok? Köszönök, válaszolok mindenkinek! Még a 60 éves bácsinak is aki 300km-re lakik a megadott várostól ahol ismerkednék és 160cm. Köszönök, udvariasan megmondom, hogy más keresek és további jó ismerkedést kívánok. És van aki utána 6 üzenetet ír hogy miért vagyok paraszt? :D Az ilyenekkel nem kell foglalkozni, buták, primitívek. Nem mindenki intelligens, kérdező. Lépj ezen túl, mosolyog és boldogabb leszel. :))

2016. dec. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
10%

És téged miért érdekel, hogy mit, milyen stílusban írnak vissza? Miért pörög ezen az agyad? Miért foglalkozol ezekkel?


Te elutasítottad, ha ezek után bármi jön, el se kéne olvasnod, kezdjük itt! Másodszor pedig, ha elolvastad, ami egyébként felesleges volt, akkor ne csodálkozz, ha esetleg nem a neked tetsző választ kapsz, hisz te utasítottad őt el, majd szerinted hiphip hurrázni fognak az örömtől?

2016. dec. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
0%
Ha a fejük tetejére állnának se kellenének a nőknek, úgyhogy csak szórakoznak egy kicsit.
2016. dec. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
84%

"Kedvenceim":

-Hemzsegnek a helyesírási hibától

-Alpári stílus

-Ki van írva, hogy komoly kapcsolatot keresek, de mégis meg akar szexelni

-Ugyanez, csak pénzért

-Az ország másik felén lakik (hát persze, hogy van jövőnk...)

-Külföldön lakik (biztos sikerülni fog a távkapcsolat Hollandiából, Angliából vagy Spanyolból..)

-Annyi ír: "szia", vagy "ismizünk", vagy olyan is jött már, hogy csak a nevemet írta be a tárgyba és a levélbe is

-Esetleg a stílusuk nagyon bunkó volt ("sun@znalak babi" és hasonlók)

-Ezeknek bármely kombinációja

2016. dec. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
76%
?? Ez a menő stílus a tárkereső oldalakon? Akkor, talán még én is regizhetnék:)
2016. dec. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
84%

A 6. válaszoló is szépen összefoglalta.


az ok szerintem (szerintem!)


a besavanyodottság

az intelligencia hiánya

a butaság

el sem olvassák adatlapot, írnak minden nőnek

2016. dec. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
0%
#8: Szo nincs rola. Ocsmanyak es mar tobb 100 visszautasitason vannak tul, azok hatasara lettek ilyenek.
2016. dec. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
76%
És szerinted annak nincs oka, hogy már 100an visszautasították? Szerinted eredményesebbek lesznek a bunkósással? Így csak még sokkal de sokkal többen fogjak elküldeni őket - hozzáteszem: okkal.
2016. dec. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!