Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csodálkoznak a nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csodálkoznak a nők, hogy ez a természet rendje? Persze tisztelet a kivételeknek.

Figyelt kérdés

Az általános séma az, hogy a nők fiatalon csak a helyi menő, vagány csávót veszik észre a diszkó mélyéről, előszeretettel alázzák meg a visszahúzódóbb, értelmesebb férfiakat, mert azok nem elég izgalmasak nekik. Aztán amikor elérkeznek a 30 éves korhoz, és azt veszik észre, hogy a Jani nem alkalmas egy családalapításra, és esze ágában sincsen megállapodni, akkor nagy kegyesen hajlandóak lennének egy normális, értelmes férfival összejönni, akinek mondjuk pont akkorra jött meg az önbizalma, mire mondjuk elvégzett egy műszaki egyetemet és keres fél millió forintot 30 évesen és saját egzisztenciája lett. Viszont akkor sokan meglepődnek, hogy akkor meg már ők sem akarnak megnősülni még, mert ki szeretnék élni a fiatal korukban kimaradt kalandokat, szerelmeket.


Ezek után miért csodálkoznak a nők, hogy "nincs normális pasi", meg minden pasi "csak azt akarja"?


2016. okt. 15. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Újabb korlátolt, sztereotíp rinyakérdés. Uuuuuncsiiii...
2016. okt. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
30 éves nő vagyok, de nem kéne olyan pasi, aki bár egyetemet végzett, van egzisztenciája, de 30 éves koráig nem volt kapcsolata.
2016. okt. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Bocsi, de ezt a sok sületlenséget, egyedül, vagy csoportosan szedtétek össze?
2016. okt. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Ha odasétálsz az ajtóhoz, lenyomod a kilincset és kilépsz az utcára, akkor nagyon fogsz csodálkozni, hogy a fénylő izén olvasottak és a billenytyűcsapkodáson túl a valóság kicsit másképp néz ki.
2016. okt. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

Szia!

Megosztanád a nagyközönséggel is, hogy milyen olvasmányélményeid alapján raktad össze ezt a kérdést? Mert az biztos, hogy a valóságban ilyen NINCS. Hogy én magam még életemben nem aláztam meg férfit, az tuti. De az ismerősi körömben sem találkoztam még ilyennel. Sőt, valahogy a normális kapcsolatra alkalmas, értelmes srácok mindig kapcsolatban vannak, 30 alatt is, amelyik lánynak meg a diszkó mélyéről kell a menő Józsi, az pontosan egy értelmi színvonalon is van vele. Tehát te olyan nőt szeretnél, mint a sötét menő Józsi? Ez alapján igen. Arról meg ne is beszéljünk, hogy amelyik férfi 30 körül még kalandozni akar, bármilyen okból is, az számításba se jön a normális, családot akaró nőknél.

2016. okt. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem azt se tudta hogy mit kérdezett,valami fórumon olvastam detto ugyan ezt amiket idefirkált tuti onnan másolta be:D Rafinált:D !!!
2016. okt. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
30%
Már csak azon csodálkozom, hogy az ehhez hasonló kérdésekből napi szinten van idehányva 15.Azért, mert ismersz, láttál, hallottál,olvastál, megtapasztaltál ilyen dolgokat kb.50 nőről, az akkor sem minden nő.A minden nő az lenne, ha csecsemőtől a 100 éves mamáig bezárólag lenne az ismeretségi köröd...
2016. okt. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyszerű, Kérdező - könnyebb a férfiakat hibáztatni. Egy kapcsolatban is mindig mindenről a férfi tehet, a nő az mossa kezeit. Mintha nem is szólna róla (is) a dolog. És amint látni, 30+ éves korukra se lépnek ki az árnyékukból, inkább vesznek egy rakat macskát, és ocsmányolják a csúnyarossz férfiakat, akiknek már nem kellenek kiélt, kiégett milfként.

Ismered a mondást :) az nevet aki utoljára nevet!

2016. okt. 16. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!