Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ilyen férfiak miért csodálk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen férfiak miért csodálkoznak, hogy ilyen alpári viselkedésükkel nem kellenek senkinek?

Figyelt kérdés

Többször tapasztaltam társkeresőnkön.

Amikor az ember szépen, kulturáltan elutasítja őket. Vagy nagyon megsérődik, vagy undoritó stílusban trágárkodik, el kezd személyeskedni, sértő megjegyzéseket tenni . Szánalmas gyerekes bosszúk: például ilyet írt régen egy megsértődöt férfi nekem:: elloptam képedet meg címedet HAHAHA és szexoldalakra fogok feltölteni képedet címedet lássák mekkora .... vagy HAHAHA. ehez hasonló fenyegetések. Amikor súlyos helyeshibákkal írnak, nem tudom mit akar írni. pl: sia nadzon tettcszel nepemn. radhiszuk edzset a ertemfen. Az ilyen férfiak miért csodálkoznak, hogy ilyen viselkedéssel soha életben nem kellenek senkinek? Mégis melyik nő viselne el, ilyen viselkedés?

Veletek fordult már elő ilyen?



2016. dec. 16. 15:15
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Az az oka hogy ocsmanyak.
2016. dec. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
66%

"Ocsmanyak es mar tobb 100 visszautasitason vannak tul, azok hatasara lettek ilyenek."


Aham, hát így még pár száz elutasítást fognak csak összeszedni.

AMúgy meg nem mind ocsmány, csak szimplán paraszt.

2016. dec. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
3%
Ha jol neznenek ki ugyan ezzel a stilussal is sikeresek lennenek az esetek kb feleben.
2016. dec. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
89%

Aranyos, amikor ilyen naívan rácsodálkoznak emberek a világra :))

Nem kell ezen agyalni, ez egy sima emberalatti primitív színvonal, jobb ha tudod, hogy az emberek(nem csak a férfiak) elég nagy része sajnos ilyen állati szinten vegetál.

Csak gondolom nem ilyen közegben élsz, nem találkozol ilyenekkel, így csak az online társkeresőzéskor szembesültél ezzel, ezért csodálkozol.

2016. dec. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Mindkét nemben vannak olyanok, akik nem tudnak rendeltetésszerűen használni egy társkereső oldalt. Min lepődsz meg?
2016. dec. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
95%

Nekem a kedvencem az, amikor agresszívnak mondanak, mert nem válaszolok a szexkérdésekre. Nekik a "kedves" nő az, aki örömmel beszél a puncijáról idegeneknek. Aki nem, az agresszív.


Vagy pl. megkérdezik az igazi nevem, de úgy, hogy rögtön azzal kezd, vagy mint "adatokat" gyűjti be. Mondom vicceskedve, hogy azért van a nick, hogy ne tudják. Erre miért vagyok agresszív, tudja, hogy bántottak (?!?!), ne legyek ilyen.


Nekem ez a mumusom, ez a "jobban ismerlek, mint hinnéd". Ilyet mond egy pasi, onnan kész. Nemzetközi oldalon vagyok fenn. Kint van, hogy ateista vagyok. Rám ír a hithű keresztény, muzulmán, válaszolok, hogy a világnézetünk eltér. De qrva vagyok, miért nem halok meg, imádkozik értem, stb.

2016. dec. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
89%
A válasz a kérdésre: az intelligencia hiánya. Azért ne adjátok fel, van aki nem alpári. :)
2016. dec. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
31%

:DDD


Most komolyan ez az alap szint?


Meg ami még gusztustalanabb, hogy mindenki összevissza hazudozik arról, hogy milyen kapcsolatot akar?


Ez megint egy olyan dolog, amivel annyit érnek el, hogy aki tényleg őszintén írja ki ezeket a dolgokat, akkor egyből gyanús lesz az ember.


De szerencse, hogy annyira nem vagyok elkeseredve, hogy netes társkeresőket használjak.

2016. dec. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
13%
A nőket se kell sajnálni, kitesznek magukért rendesen. Elmennek randizni, hogy ingyen ehessenek-ihassanak aztán még megindokolni is derogál nekik, hogy miért nincs folytatás, szó nélkül lelépnek!
2016. dec. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
0%
Értette valaki ezt a kérdést?
2016. dec. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!