Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Nálatok hátrány az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nálatok hátrány az ha egy nő nem szereti Flour Tomi zenéjét?

Figyelt kérdés

Meg úgy általánosságban az összes hazai fellépőt ki nem állhatom 1-2 kivétellel.


Azért kérdezem mert nincs is igazán férfi ismerősöm aki ne szeretné legalább az egyik számát. Ismerek még 40es pasit is aki edzőteremben üvöltve hallgatja és énekli is a számait (pedig nem is neki szólnak).


Nekem viszont egyáltalán nem jön be ez a kamu rap, nagyot mondó, 'hú de igazán értem a mai fiatalokat' zene.


Nálatok ez szempont társkeresésnél? Hátrány is lehet?22/N


2016. dec. 14. 16:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mármint a Wellhello formáció zenéit nem kedveled vagy Fluort még amikor egyedül tolta? Előbbinek van pár jó zenéje, tetszik benne ez a régebbi retro style. De ettől még nem vagyok én sem rajongó, hogy minden nap ezt hallgassam. Amúgy nincs gond azzal sem, ha egyik verzió sem jön be.
2016. dec. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az ki??
2016. dec. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem az hátrány ha szereti
2016. dec. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!