Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Szerintetek egy vékony testalkatú (168cm/48kg) lányhoz a B vagy a C kosárméretű mell passzolna jobban? Illetve nálatok hátrány lenne a szilikonmell?

Figyelt kérdés
Ha alapból egy szép, intelligens, aranyos lányról lenne szó.
2015. aug. 21. 20:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Maximum B. Ormótlanul aránytalan tud lenni egy C méretű mell egy törékeny, vékony nőhöz. Igen, hátrány lenne a szilikon.
2015. aug. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Egy értelmes nő nem gondolkodik szilikon beültetésen! Elfogadja magát olyannak, amilyen.

Hibás a kérdésed.

2015. aug. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 opened paradise ***** válasza:
Nálam nem hátrány,ha csak ezáltal tudja magát elfogadni és így nem lesznek komplexusai. Ha szimplán csak egy picsusz és "legyen minnél nagyobb" az más.
2015. aug. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
# 2: Ez annyira sztereotipikus hozzáállás... Nekem speciel azért van rá szükségem, mert lefogytam 26 kg-t, és nem a mérete miatt elsősorban, hanem mert sajnos nagyon csúnya lett. És nem hiszem, hogy attől kevésbé lennék intelligens, hogy nem akarom a nőiességemet undorítónak érezni.
2015. aug. 21. 20:57
 5/10 anonim ***** válasza:
Nagyon vékony lehetsz...én is 168 cm vagyok de 52 kg és igy is vékony vagyok nagyon is. Viszont 75/B-s a mellem sztem ez ideális is hozzám.
2015. aug. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

1. Hogy B-s vagy C-s kosár kell-e, az a mellmérettől függ, nem a magasságtó vagy súlytól.

2. Nálunk igen, hátrány volna a szilikonmell, mert hülyén festenénk utána atlétatrikóban, ráadásul zuhanyzásnál sem tudnánk rendesen koncentrálni.

2015. aug. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
"ha ingyen van a legnagyobbat".. de itt inkább ne, a szilikon nálam hátrány inkább egy kicsi igazi mint egy nagy mű..
2015. aug. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Nekem speciel azért van rá szükségem, mert lefogytam 26 kg-t, és nem a mérete miatt elsősorban, hanem mert sajnos nagyon csúnya lett."


Ilyen problémára elég a felvarrás, alakítás, nem kell hozzá szilikon is belenyomni.

2015. aug. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez így egy kicsit másabb. Mivel nekem ezzel a testalakkal nincs semmi bajom, még tetszik is. (mármint amit 2 számból leszűrtem...) Csak az a problem, hogy mivel túl sokat fogytál lehet 1-2 szépséghiba. Mint ahogy mondod a mell. Állítólag mozgással lehet alakítani, formásítani. Az pedig nem probléma, ha nem nagy. Szerintem szép a kis mell is, sőt szebb mint a nagy :)

Szilikon, ahogy előttem is írták nem feltétlen szükséges. Valakihez menj el és kérd ki a véleményét, hogy mit lehetve vele kezdeni. De a szilikon tényleg nem annyira jó megoldás, szerintem! Ez legyen az utolsó megoldás, lehetőség! És főleg ne azzal a céllal, mert nagyobbat akarsz!


És bocsi, hogy belekötök, de elég merész magadról ilyeneket állítani, hogy szép, intelligens, aranyos. Elég relatív fogalmak, illetve az önkritika nem biztos, hogy igaz is :D Sok olyan dolgot lehet állítani, ami nem valós, vagy csak szeretnénk, hogy az lenne

2015. aug. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nalam nem hatrany, hanem kizaro tenyezo a mumell.
2016. márc. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!