Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes valakiben meglátni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes valakiben meglátni a nőt/pasit aki nagyon szegény? Àpolatlan?

Figyelt kérdés
Nos példàn keresztűl próbàlom megértetni a kérdést. Múltkor jött szembe egy làny az utcàn kora szerint hozzám való. Vékony de arànyos test elhanyagolt haj. 15évvel ezelőtti divat gagyi verziója öltözet, fogjuk rá mérete. Durva jàràs. De a szemében volt valami...Màsik eset randiztam régen egy 20-22 közti lánnyal tanúlt még 4en voltak testvérek 2húga egy fivére volt. Apjuk dolgozott csak. Tisztàn jàrt erős de nagyon gagyi olcsó sminkkel ruhàt/cipőt 3havonta kaphatott akkor is valami nagyon olcsó kínait hozott neki az anyukàja. Annak a kapcsolatnak egyéb okból vége lett. Húga kikerűlt németorszàgba eleve jobb adottsàgu lány de kis pénzt keresett nagyon jó (megjelenésű) nő lett belőle. Szóval szerintetek érdemes egy hamupipökéből királylànyt csinàlni külsőleg belsőleg? (Persze ha az alany is akarja) vagy ha kicsit kipendűl megk...ul és lelép??

#stílus #szegény #rendbetenni
2016. dec. 3. 19:35
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
10 lehet vétettem helyesìràsi hibàkat. De neked a szövegértéssel van óriàsi gondod. 10ből 8-9 embernek sikerűlt neked nem.
2016. dec. 4. 08:56
 12/13 anonim ***** válasza:

Sajnos NEKED nem sikerült megértened amit leírtam... Sajnállak!

Figyelmen kívül hagyod azt, amit írtam, szerintem ne is érted :D

Nincs benned annyi értelem..

2016. dec. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nincs nike cipőm. De mint valaki ìrta minden làny joga igényesnek lenni, haj köröm tekitetben. Es nem markassàgról szól hanem nemhez/testalkathoz illő tiszta ruhàkról. 5darab nem lyukas fehérnemű és 5pàr nem lyukas zokni.
2016. dec. 7. 11:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!