Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet barátnöm, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet barátnöm, ha szegény vagyok és ronda?

Figyelt kérdés
Sokan mondták már, hogy nagyon csúnya vagyok,pròbálkoztam már barátnõt szerezni, de eddig még egyszer sem sikerült, még csòkom sem volt.
2016. aug. 8. 16:58
1 2
 1/11 cukilányka 0.0 ***** válasza:
0%

Jaaaj, te szegény ronda... :( :'(


20L

2016. aug. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
szegény és rondának minek bnő? Milyen élete lenne melletted az adott csajnak? vagy talán azt szeretnéd, hogy a nagy semmire, a kilátástalan jövődre vállaljatok gyereket.
2016. aug. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A flashlight egész olcsó
2016. aug. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%

1. Menj el dolgozni!

2. Járj el edzeni!


Csak a bénák sírnak!

2016. aug. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
Az a szerencséd, hogy a külső és a pénz pont az a 2 dolog, ami semennyire sem számít a nőknek párválasztás során, ha hiszünk az ideírogató hölgyeknek és hát miért ne hinnénk nekik, amikor nap mint nap pont az ellenkezőjét látjuk.
2016. aug. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Küldesz nekem képet? Komolyan felkeltetted az érdeklődésem :)
2016. aug. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%

Na most ezt a kérdést provokálásnak szántad, vagy siránkozol, vagy tényleg nincs ötleted?


Nem kellenek milliárdok ahhoz, hogy legyen barátnőd, de azért a nyomorban sem akarnak élni az emberek, szóval legalább egy olyan szintet illene elérni, hogy legalább önmagadat el tudd tartani. Ehhez meg dolgozni kell. Na most ezt én önmagamtól is elvárom, és én elértem hátszél nélkül.


A rondaság meg szubjektív. Ha te el vagy hízva például, és pálcika alkatú csajt szeretnél, hát, ez nehéz menet lesz. Nem mondom, hogy így van, csak írtam egy példát.

2016. aug. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
Keress egy csóró és csúnya lányt.
2016. aug. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem én vagyok az átlag, de nekem tényleg nem a pénz számít és a külső sem az első. Szóval, ha jóember vagy, kedves, érzékeny, jó társaság, és jó az ágyban, akkor minden esélyed meglehet. :)
2016. aug. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Menj le falura és keress egy még szegényebb és még rondább lányt aztán csináljatok sok -sok pulyát!
2016. aug. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!