Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet barátnöm, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet barátnöm, ha szegény vagyok és ronda?

Figyelt kérdés
Sokan mondták már, hogy nagyon csúnya vagyok,pròbálkoztam már barátnõt szerezni, de eddig még egyszer sem sikerült, még csòkom sem volt.
2016. aug. 8. 16:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
10es a paraszt nem aki falún tràgyába jàr. Felénk a falun is vannak nagyon szép lányok. Talán a jobb levegő? Talàn a konyhakert? Talán a hàzidisznó? Talàn a hàzi tej? Bár csak 4-5 napig áll el a hűtőben. Alapkérdésre vàlasz. Sehogy elhatározás és önuralom kérdése de lehet mind2őn javìtani. Eddig nálam megvolt. Aztàn csatt autó totàlkáros. 2évig nem csajozok addigra mindent helyre teszek. Minuszból indulok te talàn 0ról.
2016. dec. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!