Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes valakiben meglátni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes valakiben meglátni a nőt/pasit aki nagyon szegény? Àpolatlan?

Figyelt kérdés
Nos példàn keresztűl próbàlom megértetni a kérdést. Múltkor jött szembe egy làny az utcàn kora szerint hozzám való. Vékony de arànyos test elhanyagolt haj. 15évvel ezelőtti divat gagyi verziója öltözet, fogjuk rá mérete. Durva jàràs. De a szemében volt valami...Màsik eset randiztam régen egy 20-22 közti lánnyal tanúlt még 4en voltak testvérek 2húga egy fivére volt. Apjuk dolgozott csak. Tisztàn jàrt erős de nagyon gagyi olcsó sminkkel ruhàt/cipőt 3havonta kaphatott akkor is valami nagyon olcsó kínait hozott neki az anyukàja. Annak a kapcsolatnak egyéb okból vége lett. Húga kikerűlt németorszàgba eleve jobb adottsàgu lány de kis pénzt keresett nagyon jó (megjelenésű) nő lett belőle. Szóval szerintetek érdemes egy hamupipökéből királylànyt csinàlni külsőleg belsőleg? (Persze ha az alany is akarja) vagy ha kicsit kipendűl megk...ul és lelép??

#stílus #szegény #rendbetenni
2016. dec. 3. 19:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Túl sokat Sims-eztél. Amúgy roppant szimpatikus a rejtett birtoklási/uralkodási vágy a nők iránt, ami érződik rajtad. Megszerzed, aztán kedvedre kicsinosítod. Szerencsére ez a gyakorlatban nem működik. Beteges a kérdésed.
2016. dec. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Épp ellenkezőleg. Pont hogy segìtenék neki ha akarná...
2016. dec. 3. 19:59
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem nem érdemes. 2 okból se: 1) az igényesség, ápoltság nem pénz kérdése. Nekem is a ruháim többsége kínais, de szépen fel lehet öltözni onnan, turiból is, attól még hogy olcsó nem kell csúnyának és divatjamúltnak lennie - a baj többnyire a minősége, de ettől még nem kell úgy kinéznie mintha a padlásról kaparták volna elő. Viszont az nem kifogás, hogy szegény ezért igénytelen a haja, vagy "durván" jár. Szóval ez a szegény azért igénytelen dolgot nem is értem. Más mélyszegénységben élőknél akiknél ott a sok kisgyerek, kajára se telik. De huszonévesen már esélyes, hogy dolgozik, keresete van, az alap dolgokra figyelhetne (tiszta haj, tiszta ruha, szépen vágott tiszta körmök stb). A másik ami miatt fura, ez az egész majd én leszek a megmentője dolog. Szerintem ez így nem lesz egy egyenlő kapcsolat, mert akkor ott van, hogy én kihúztalak a mocsokból, légy hálás, vagy hanem is érezteted vele azért a csajban meglehet ez a hála, és inkább ez kötné hozzád. Ez így elég rossz alap egy kapcsolatnak. Én a nő szemszögéből mindenesetre hülyén érezném így magam, hogy egy pasi "megszán és kikupál". Azt nem tudom hogy lelépne-e, de szerintem sok nőnél ott lenne, hogy tartozik neked és inkább marad veled, mert hogy akkor neked köszönhet amije lett, hogy valaki meglátta benne a szépet stb. Persze lehet előjön belőle a rosszabb éne, de én akkor is úgy vagyok vele, hogy ez így felesleges.
2016. dec. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ez már Higgins professzornak sem jött össze.
2016. dec. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%
Soha nem tudhatod. Én, egy olyan lányban láttam meg a nőt, akinek, egy reklámszatyor cucca volt. Sem család, sem lakhatás. Mivel szerettem és ő is engem, nem érezte, hogy holmi hálával tartozna azért, mert én jóval jobb körülmények között élek és magamhoz vettem. Ez már jó rég volt és még mindig boldogok vagyunk együtt.
2016. dec. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
No fene 5/5 ez vàrtnàl is jobb válasz lett.
2016. dec. 3. 20:10
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
Ha valaki nem annyira tehetős, attól még lehetne ápolt, és igényes magára. A stílus az egyetlen olyan luxus, amit mindenki megengedhet magának. (Ne gyertek azzal, hogy drága ruhák kellenek a stílushoz, a basic cuccokat is ízlésesen összeválogatva nagyszerű megjelenést lehet varázsolni)
2016. dec. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Okés meg győztetek!! Első példámnak mi lehet az oka? Idétlen öltözék,idétlen haj? Egyszerű belűlről jövő igénytelenség? Olyan lehet egy fiatal nőben egy hajszàlnyi igény sincs stilusra?
2016. dec. 3. 21:18
 9/13 anonim ***** válasza:
Simán lehet, hogy ilyen igénytelen. Függetlenül attól, hogy egy fiatal csaj, lehet magasról tesz rá, hogy hogyan néz ki.
2016. dec. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kérdező itt alapjáraton te vagy nagyon igénytelen, de nagyon... Egy jobb érzésű és művelt nő nem is kezd veled semmit ilyen helyesírással...


Meg ezek az "elvárások". Mintha nem a Földön járnál. Az egyébként még elég szép, sőt talán túl sok is, hogy 3 havonta kap valamilyen ruhát, cipőt.


Teljesen felesleges.


Az meg, hogy nem Nike cipőben járkál, mint te, a több tízezres csukáidban, tiszta szerencse! :D


Ha te ettől teszel függővé egy kapcsolatot, hogy kinek mennyije van, akkor lehet félmilliós cucc is összesen rajtad, belül akkor is csak egy igénytelen, üres, sivár lelkiszegény senki maradsz...


És ezen hidd el nem segítenek a ruháid sem :D

2016. dec. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!