Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék bízni valakiben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék bízni valakiben?

Figyelt kérdés

Van egy saját vállalkozásom, és mellette főállásban dolgozom. Ezek mellett számos más dologgal is foglalkozom(hosszabb-rövidebb távú befektetések) Mondhatni, hogy az életem nagy részét a munka teszi ki. Ennek ellenére tudok időt szakítani a magánéletemre is, de a "munkáimból" kifolyólag nem tudok a partnereimben megbízni. Így előbb-utóbb, szakítok. (Inkább előbb..)

Ezek nagyon alap dolgokban nyilvánulnak meg.

Pl. mondhatni, hogy az órák sokat jelentenek számomra. Egy nagy értékű órát viselek a hétköznapokban. Amikor nálam alszik egy Nő, este félve teszem le az órámat az asztalra. Azon gondolkozom, hogy mivan ha reggelre eltűnik az órámmal. Ezért zárom az asztalom fiókját ha nálam alszik valaki. Minden egyéb dologgal együtt.

Esetleg elvisz valamit a lakásomból.

Olyan dolgok meg nálam teljesen kizártak, hogy esetleg megtudja valamelyik jelszavamat, pin-kódot, stb.


Futottam már bele olyanba is, hogy egy régi partnerem szerette volna megtudni a fb jelszavam. Ezzel csak az a probléma, hogy azt a jelszót egy internetes fizetési oldalon is használom. Összevan kötve az egyik számlámmal.

Ezért összevesztünk, persze Ő azt hitte, hogy titkolni valóm van, és mikor elárultam neki, hogy miért nem adom meg, a szemembe vágta, hogy miért nem bízok benne amikor együtt vagyunk hónapok óta?


Az sem segít ha én tudom a másik adatait, akkor sem tudok megbízni benne.


Másik példa, anno ha összeköltöztem valakivel (Ő költözött hozzám), egész nap azon járt az eszem, hogy mit csinálhat a lakásomban. Mit visz el, mire megyek haza..


Így egyáltalán, hogyan lehet valakivel komolyabb kapcsolatom? Hogyan tudnék egy olyan Nőt találni akiben ösztönösen megtudok bízni?

Pedig már vágyom egy komoly kapcsolatra, és saját családra.. főleg, hogy lényegében azért dolgozom olyan sokat, hogy egyszer valakinek biztonságot tudjak nyújtani, és megadhassak neki mindent. Illetve a gyerekeknek..


29/F


2016. nov. 19. 18:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Óvatos vagy és ez a mai világban érthető is. Valószínűleg olyan nővel tudnál kialakítani komolyabb kapcsolatot, akivel először csak barátok vagytok. Így könnyebben kialakul a bizalom is.
2016. nov. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!