Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehet bízni ezek után még...

Lehet bízni ezek után még valakiben?

Figyelt kérdés
Volt egy viharos hosszabb (4 év) kapcsolatom, ahol a fiú megalázott gyakran a családjaink és a barátok előtt, elég "jó" hírnevem lett a városomban. Rengeteget veszekedtünk, az őrület határait feszegetve, többször becsapott nagy dolgokban, aztán szétmentünk. Belevetettem magam egy másik kapcsolatba, 8 hónapot voltunk együtt, de kiderült hogy az illető egy pszichopata, lelki terror-ral próbált meg elérni mindent, eljutottam arra, hogy minden este ott bőgtem az ágyban mellette. Jó, elhagytam, gondoltam na most megtalálom az igazit, összejöttem egy új sráccal, de becsúszott egy baba viszonylag hamar, és ő megzsarolt, hogy nem vagyok anyának való mert még nincs diplomám/saját házam/autóm, stb., és hogy ha megszülöm, elveteti a gyámhivatallal.Elvetettük a babát, utána 1 évig nem tudtam semmilyen kapcsolatot teremteni. Jött aztán egy idős tag, aki elhitette velem hogy megért, aztán egy 1 éjszaka alatt lerendezett, és ocsmány körülmények között utána elküldött. Nemrég egy pár hónapos kapcsolatom volt, már nagyon vártam valami tökéletesre, és ez az is volt az elején, a srác kedves volt, ajándékokat hozott, főzött, hozzám költözött az utolsó hónapban, elhitette velem,hogy külföldre kéne mennünk és ott dolgozni, egyszer sem vitáztunk, megbíztam benne. Aztán amikor neki kellett volna megtennie az utolsó lépéseket hogy a külföld összejöjjön, kiderült hogy nem is csinált semmit az ügy érdekében semmikor sem, mert nem gondolta komolyan az egészet, én kiakadtam (mert hát felmondatta velem a biztos munkahelyemet),erre átadta nekem a nála maradt cuccaimat egy zacskóban, és közölte, hogy menjek amerre akarok. Utólag kiderült, hogy egész végig csak arra kellettem neki, hogy kulcsot kapjon hozzám, mert utána betört, és ellopott tőlem nagy értékeket (laptop, készpénz..). És most itt tartok, hogy szeretnék kapcsolatot, de már egyáltalán nem bízok meg az emberekben. Leszólítanak az utcán nagyon helyes nagyon kedves srácok, és elhívnak kávézni, én meg csak továbbsétálok, hogy köszi, de nem. Belevetettem magam a munkába, és így kevés időt hagyok arra, hogy a pasikon agyaljak. De nem hiszem hogy a munkába menekülés megoldaná a dolgokat. Egyszer szeretnék férjet, gyereket, és félek, és ehhez fel kéne valahogy dolgoznom az eddig történteket, de nem tudom, mit tehetnék még. Lehet egyáltalán ezek után még megbízni valakiben?
2014. okt. 23. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerinted én mókából melózom napi 14-16 órákat? Nekem is elegem lett az energiavámpír, képmutató, aljas, féreg, moslék nőkből. Azt tudom, tanácsolni, hogy ne bízz senkiben, ne kerülj közel senkihez se, s legfőképp soha ne legyél szerelmes.


31/F

2014. okt. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Senkiben nem szabad megbízni. Ha módom lenne rá az összes jövőbeni barátnőmre magánnyomozót küldenék aztán ha olyan van akkor viszlát van, ha meg szeretem és más csávóval ismerkedne, akkor a bérgyilkos bácsi is hajthat a prémiumáért.
2014. okt. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
:D Na jó, de nem akarok őrültté válni.. ez már nagyon beteg lenne ha ilyeneken gondolkodnék, hogy ha valaki újjal összejövök, poloskát teszek a házába :D
2014. okt. 23. 16:37
 4/8 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű, ne legyél ennyire befolyásolható. A döntéseket közösen hozzátok meg és, ha nyilvánvalóan nem tudtok egyet érteni valamiben akkor legyél határozott és ne félj lépni.

Nekem nagyon úgy tűnik te hagyod magad kihasználni, nem állsz a sarkadra és beveszel minden mézes-mázas hazugságot.

2014. okt. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem őrültég ez, sajnos. Oké ez a szint az lenne, de az még jó ha csak magánnyomzó urat küldöm utánuk, hogy tudjam kikkel beszélget kik a potenciális csábítók akiket ki kell iktatkni, melőtt késő lesz. Mert előbb-utóbb úgyis jön egy ai jobb mint én, nem versenyezhetek velük, sok hibám van, akkor a megoldá eltűntetni a veszélyforrást. Lenne, ha nem büntetnék. Kár. Így marad a félelem majd, hogy mikor jön egy nálamnál jobb, akiért elhagy vagy megcsal vele. Ez már megtörtént velem szóval mirt ne történhetne még egyszer... Utálatos egy világ ez!
2014. okt. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Most te is megtanultad,hogy senkiben nem bìzhatsz meg.
2014. okt. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Quixote! Ezzel én is így vagyok. Pontosan tisztában vagyok a hibáimmal én is, és azzal is, hogy milyen vagyok. Ugyanúgy attól rettegnék én is, hogy lelép egy nálam jobb férfival. Nem is kell hozzá sokat keresgélnie egyik nőnek sem, hogy nálam jobbat találjon. Így inkább megelőzöm a bajt, kerülöm a nőket és reggeltől késő estig dolgozok. Jobb nekem így, és a nőket sem akarom szenvedtetni magammal!
2014. okt. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na jó, de bizalom nélkül nincs értelme egy kapcsolatnak sem.. Nekem meg pont ez a bajom, hogy családra vágyom - férj, gyerek.. Szóval ha nem bízok meg senkiben, lényegében nincs lehetőségem sem arra, hogy találjak valakit aki érdeme rá. Vagy ez rossz felfogás?
2014. okt. 23. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!