Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet most követtem el életem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet most követtem el életem legynagyobb hibáját hogy csúnya kövér pasiként elhajtottam egy csínos nőt vagy jól tettem mert egy ilyen nő csak szórakozik a csúnya fiúkkal?

Figyelt kérdés

Szinte sose volt még barátnőm mert tényleg kövér és csúnya vagyok.

Baráti társaságból megismerkedtem egy nagyon csinos nővel. Sokat beszélgettük nevettünk.

Mondta hogy szimpatikus vagyok neki és jobban megszeretne ismerni.

Kizárt hogy ilyen nő akarna valamit ezért elhajtottam.

Barátaim szerint jól csináltam mert biztos csak szórakozik mert hatalmas a kontraszt. Ő tényleg csinos nő. Nekem meg előnytelen a külsőm


2016. nov. 10. 07:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
74%
Hát elég buta voltál... ha még rosszul is sült volna el, egy ESÉLYED lett volna.
2016. nov. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
58%

Igen, esélyt kellet volna adni mindenképp. És mi van ha szórakozik, ha jó érzéked van, erre úgy is rájössz.

Még keresd meg a lányt, hátha maradt némi esélyed, de most életed lottónyereményét dobtad el.

2016. nov. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
48%
Inkább ne keresd meg szegényt most már. Elcseszted, most már hiába sírsz.
2016. nov. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

ugyan, mindig van 2. esély!! nem lehetsz olyan csúnya ha érdeklődik nem gondolod??

Amúgy járj el futni sokkal letisztultabbak lesznek a gondolataid nem hallgass folyton másokra, éld a saját életed!!:) ..

2016. nov. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
nem minden a kulso, valoszinu, hogy megkedvelt teged. Ha meg kover vagy, jarj el bicajozni, kondizni. Sok olyan van, hoggy a no szep, a hapsi nem. Egyy fickonak az ordognel egy fokkal kell csak szebbnek lennie. Egy not sztem sokkal jobban megfogja za pl, hogy hogyan eled az eleted. Ne nezd le magad. Ize, a Ricky Martin is homar.Most azzal mit kezdene egy no? Ki se tudna elegiteni. Erted? Jo csavo, csak epp nem jo semmire. Ize, es ha csoro vagy? Lehet van olyan , amit tudsz neki nyujtani, o is csak ember. Csajok is eppolyan emberek, mint a hapsik. Szerintem adj magadnak eselyt.
2016. dec. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ja, esa szep nok kozott is van olyan, aki nem sokat er.
2016. dec. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!