Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet most követtem el életem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet most követtem el életem legynagyobb hibáját hogy csúnya kövér pasiként elhajtottam egy csínos nőt vagy jól tettem mert egy ilyen nő csak szórakozik a csúnya fiúkkal?

Figyelt kérdés

Szinte sose volt még barátnőm mert tényleg kövér és csúnya vagyok.

Baráti társaságból megismerkedtem egy nagyon csinos nővel. Sokat beszélgettük nevettünk.

Mondta hogy szimpatikus vagyok neki és jobban megszeretne ismerni.

Kizárt hogy ilyen nő akarna valamit ezért elhajtottam.

Barátaim szerint jól csináltam mert biztos csak szórakozik mert hatalmas a kontraszt. Ő tényleg csinos nő. Nekem meg előnytelen a külsőm


2016. nov. 10. 07:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%

De miért nem adtál egy esélyt neki? Nem értem! Így sosem fogod megtudni, hogy tényleg csak szórakozott vagy lehet akart volna komolyabban.

A barátaidra meg annyit mondok, hogy talán az irigység beszélt belőlük. Főleg ha többségük egyedülálló.. Akkor biztos.

Szerintem egy esélyt megért volna.

2016. nov. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%

Minek szórakozott volna? Nem olyan gonoszak a nők, mint gondolod, kétlem, hogy egy nagyon kevés kivétellel ez bárkinek is szórakoztató lenne, hogy valakit ezzel szívasson.

Persze ha így gondolkodsz, ő se veszített sokat :D

2016. nov. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Bence_ ***** válasza:
56%

Mivel nem szereted és becsülöd magad ezért képtelen vagy elhinni, hogy valaki észreveszi az értékeidet. Csak segítettél a nőn. Esélye van egy olyan pasira aki értékeli, elfogadja.

Ha meguntad a kesergést akkor majd elkezdesz magaddal foglalkozni.

2016. nov. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
7%
Ilyen könnyen befolyásolható hapsival, mint te, csak nyert a lány, hogy nem jött össze.
2016. nov. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
48%

En csinos nokent szeretek nalam sokkal rosszabb pasival kezdeni,mert nem vonja el rolam a figyelmet ,nagyon oda van ertem, sookal jobban a kedvembe jar es jobban ragaszkodik hozzam.


Azt tanacsolom,hogy keresd fel azt a not es talalkozz vele. Mi az,h szorakozik? Sajnalsz tole egy setat ? Tessek osszeszedni magad es talalkozni vele.

N

2016. nov. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
8%
Lehet csak hülyiteni akart, unatkozott, nem volt neki épp Bmw-s csávó. Egy ilyen kapcsolat előb utóbb úgy is meghalna idővel, mert a nőnek nem tetszene a életformád amibe vagy
2016. nov. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
13%
5. Szegény hapsi.. Be ne képzeld hogy ő ilyen kedves meg szint tiszta jóindulatból ugrál körbe, meg majd biztos miattad... Nem. Azért van ez mert egyszerüen nincs más lehetőség, rá van kényszeritve hogy igy viselkedjen mert különben otthagynád. De lehet azt mosolyogva arra fogni hogy háát miattad ilyen
2016. nov. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
64%
6-7, na megint megjöttek a gyászkeretes pancserek...
2016. nov. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
69%
Úgy látszik a nő semmit nem veszített.
2016. nov. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
72%

Nyehehe, valszeg nem lesz több ilyen lehetőséged az életben, gratulálhatsz magadnak.

Legalább a csaj jól járt, hogy megúszott egy ilyen bizalmatlan komplexusgombócot és az összes azzal járó drámát.

2016. nov. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!