Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy csúnya kövér férfi egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csúnya kövér férfi egy csinos lánnyal van akkor annak az oka a pénze vagy milyen oka lehet még ennek a felállásnak?

Figyelt kérdés
2016. nov. 1. 09:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%

Miért kell általánosítani? Biztos olyan megnyerő a személyisége, teljesen lehengerli a nőt, akinek csak a belső számít.


Ez volt a maszlag :D Kérdésben a válasz.

2016. nov. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%
Hát a pénzen kívül a még több pénzt tudom elképzelni :D
2016. nov. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
44%

És ha ' csöves ' akkor mibe köttök bele ?? :D


Lehet,hogy törődik a másikkal, mert tudja milyen, mikor lekezelik.

Elfogadóbb.

Megbecsüli a másikat.

Van egy kis agya.

Tud kommunikálni, nem annyi a szókincse, hogy " csá bébi, agyál enni, gyere dugni, minnyá otthon vok " stb...

Egyszerűen jól érzi vele magát a másik.

Aki túl lát a felszínen, előbb és tovább boldogabb ! ;)


Nő vagyok amúgy, Mielőtt az lenne, hogy " magamat védem."

2016. nov. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
42%

Én is nő vagyok, nem tudnám elképzelni, hogy ocsmány külsejű palival legyek. Tovább fokozom, ha pénze van, akkor sem.

Az meg, hogy a belső kompenzál, a saját bőrömön tapasztaltam, hogy összefüggéstelen baromság. Volt egy 130 kilós csóringer pasim, aki orrba-szájba csalt és $zarrá alázott. Na onnantól én bizony nem adok esélyt olyannak, aki külsőre nem üti a szintet, amit elvárok. Mert a $zar külső nem fordítottan arányos semmivel.

2016. nov. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
39%

Hát nekem volt egy hasonló esetem. Nem tartom magam extra szépnek, de állítólag a pasim nagyon nem illett hozzám, nagy volt a 'szintkülönbség' köztünk, olyan lúzer típus volt. Tény, hogy kövér volt és nem igazán jóképű, de egyáltalán nem ezek érdekeltek mikor összejöttünk. A személyisége és az udvarlása fogott meg, ahogy bánt velem, ahogy kezelt. Mikor bemutatott a barátainak, mindenki odavolt értem milyen jó nő vagyok (ezt nem hiszem, inkább az lehetett, hogy eddig a pasimnak csak szinten aluli nők vagy semmi sem jutott).

Aztán hosszú távon mégsem működött a dolog, mert nem tudta levetkőzni lúzerségét.

Állandó kishitűsége volt, semmit nem tudott és nem is akart elérni az életben, ráadásul hazudozott csakhogy keményebbnek mutassa magát előttem. A végső kaput az tette be, mikor a saját anyjával szemben nem állt ki mellettem. Akkor azt mondtam nekem ez már nem férfi.

De valamit mégiscsak tanult az én céltudatosságomból, hozzáállásomból, mert utánam már klasszisokkal jobb női lettek.

Mára már mindketten családot alapítottunk.

2016. nov. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
41%

Lehet, hogy csak testvérek.


Esetleg a pasi a csaj mellett hízott el, a kapcsolatban, a nő pedig (még) nem dobta ki.


Két ilyen párt ismerek, ahol a férfi nagyon kövér, és évek óta egy szép nővel él, mindkettő gazdag.

2016. nov. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
39%
És honnan tudod azt, hogy a csaj nem a nagydarabokra gerjed? Attól, hogy szerinted kövér, ronda, lehet a lány szerint átlagos, vagy akár vonzó is, mert mondjuk nem szaladgál belőle 1200 a Keletinél. Vagy ha átlagos, de nagyon normális, udvarias, vicces, akkor a lány szemében lehet megszépült. Láttam már ilyet, hogy a lány nem vonzódott a sráchoz, de megismerte, és akkor már igen, mert annyira megfogta a srác jelleme.
2016. nov. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
34%
3: Csak a nők nagy százalékának nem arra van szüksége, amit leírtál.
2016. nov. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem ez egy nem létező dolog. Ha van is 1-2, a nő lehet fordítva bekötve. Inkább szintjük felett választanak a lányok, de minimum a saját szintjükön.
2016. nov. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

#3 vagyok!


Nem tudom ezt Nőként vagy Férfiként Írod - e ??

Akkor tudom őket sajnálni!

Persze, fontos ..hogy fogjon meg a külseje is legalább egy kicsi! Viszont egy két mp - es rápillantás nem ad teljes képet !! ;)


Az pedig a másik fele, hogy a szépség relatív. Ami neked tetszik, lehet, hogy más rosszul van tőle - és fordítva !

2016. nov. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!