Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy csúnya kövér férfi egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csúnya kövér férfi egy csinos lánnyal van akkor annak az oka a pénze vagy milyen oka lehet még ennek a felállásnak?

Figyelt kérdés
2016. nov. 1. 09:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
23%
10: Férfiként, tapasztalattal.
2016. nov. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
28%

Mindenki egy kicsit előítéletes, DE!

Én személyesen is ismerek olyan férfit aki túlsúlyos (habár arcra szerintem semmi baj nincs vele, de ízlések és pofonok, másoknak pl egyáltalán nem az esete) de biztos szívesen randiznék vele.

Egész egyszerűen azért mert nagyon jó humora van, mindenkit megnevettet és ő is folyamatosan mosolyog, szerintem ez nagyon sokat dob a kisugárzásán.

De ez csak egy példa- ha számító a lány akkor simán lehet csak pénzes is valaki, nyilván ez is előfordul sajnos.

2016. nov. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!