Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit vinnyog itt sok férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vinnyog itt sok férfi, hogy a nők így-úgy felszínesek, miközben ők nem állnának össze kövér és csúnya nővel?

Figyelt kérdés
Mert ez a top 2 válasz, ha egy nő megkérdezi, hogy ő vajon miért nem talál párt. A külső. Ráadásul az eddigi tapasztalatok alapján az itteni pasik számára az átlagos nő inkább már a szép kategóriába tartozik.
2016. aug. 6. 16:07
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
23%

És Te mit vinnyogsz itt? Önjelölt "igazság harcosa" lennél?


Amúgy meg azt vinnyognak amit akarnak. Neked nem tökmindegy? Neked is lehet valami bajod, ha ennyire zavar. (Ha jó életed lenne nem rugóznál ezen)

2016. aug. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
23%
ott bukik el az agymenésed hogy a ronda kövér nőknek is a helyes magas férfi kell!
2016. aug. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
59%
Most akkor mi a kérdés? Megválaszoltad magadnak, minek tetted fel?
2016. aug. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
23%

Az itt vinnyogó férfiak egy részében meg úgy általában olyan erős frusztráció, tévhitek, sztereotipia félelmek vannak a sok csalódás miatt, hogy az elsődleges akadály náluk az jelenti hogy oda menjen egy akármilyen lányhoz és szabadon elmondhassa a gondolatait anélkül hogy ki röhögnék vagy kicikiznék érte. Mig nektek ez külön nem okoz nyomást, nektek a közeledést kell csak tudni kezelni, bologatással, Igen-Nem válaszok tömkelegével.

Sztereotipia ami gondot okoz a férfiban, hogy a nőnek van egy igény skálája ami szerint elvárja hogy ki mikor és hogy szólitsa le őt, valamelyik nőnél jó a kedves szó, más nőnél meg ugyanúgy közeledve lehet hogy agressziót s lekezelést váltana ki. ezért nem lehet tudni mire lehet számitani

2016. aug. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
18%
Ismerek helyes sportos férfit aki összeállt egy tehénnel, a pénze miatt, így kiszabadulhatott a családi fészekből.
2016. aug. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
1%

Tényleg elvárnátok, hogy kövér nővel kezdjünk??

Sztem ez embertelen és undorító.

2016. aug. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
74%

Én nagyon remélem, hogy az itteni "a nők csak a bunkó, pénzes pasikra mennek" balhét mindig egy-két ember veri ki...

Mert ez a mentalitás, baromi égő!

Nem egy pasival leveleztem már innen-sajnos.

Mindegyiknek volt valami hiányossága fejben. Így meg ne is csodálkozzanak, hogy nem kellenek senkinek sem.

2016. aug. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
12%

8-as

És neked ugye nincs semmi hiányosságod fejben? :)

2016. aug. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
17%
itt mindenki hülye, csak én vagyok helikopter
2016. aug. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
64%

#9


Nem, nem tudok róla, hogy lenne.

Sőt a visszajelzések sem erre utalnak! ;)

2016. aug. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!