Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg csúnya férfiak (10/2)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csúnya férfiak (10/2) akikkel jól el bánt a természet azok tényleg nehéz helyzetben vannak ismerkedés terén? Ilyen férfi is meg szokta találni a párját előbb utóbb?

Figyelt kérdés
2016. máj. 2. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt a 10/2-t hogy sikerült megállapítani? Csak kérdezem! :D
2016. máj. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Száz ember elmondása alapján ez az átlag jött ki. Innen onnan netről stb. kérdezősködtem
2016. máj. 2. 15:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Mutass egy ilyen férfit. De még a kéz és láb nélküli fickónak is van felesége.
2016. máj. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Nekem hirtelen két ismerősöm jutott eszembe, akiknek khhmm finoman fogalmazva sem a külsejük az erősségük, nekik van barátnőjük. Persze ők belsővel kompenzálnak (nem nem úgy mint az itt vinnyogó, "csúnya, de amúgy tök normális vagyok" kisfiúk, hanem tényleg jó emberek). Amúgy meg igen, kéz és láb nélküli férfiaknak is van feleségük...
2016. máj. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem találja meg mindenki, ez a való élet, nem tündérmese.

Az amputált végtagú emberek se szokták megtalálni a szerelmet.

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..

2016. máj. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tegnap láttam egy fazont a villamoson, aki úgy nézett ki, mint Ha Kim Jong Un-ba még 4,5 köbméter levegőt pumpáltak volna, és mégis egy nagyon szép lány volt a barátnője. És nem tűnt kőgazdagnak a csávó.

Ne add fel! Van akinek előbb van szerencséje, van akinek később.

2016. máj. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!