Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit vinnyog itt sok férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vinnyog itt sok férfi, hogy a nők így-úgy felszínesek, miközben ők nem állnának össze kövér és csúnya nővel?

Figyelt kérdés
Mert ez a top 2 válasz, ha egy nő megkérdezi, hogy ő vajon miért nem talál párt. A külső. Ráadásul az eddigi tapasztalatok alapján az itteni pasik számára az átlagos nő inkább már a szép kategóriába tartozik.
2016. aug. 6. 16:07
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
92%
Azért kérdező, mert nekik is megvan az a bizonyos igény lista, amit sérelmeznek a nőknél.A becsületesebbje bevallja, a többi akkor se, ha kiherélik érte.
2016. aug. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
11%

Két nem van, az egyik a szebbik a másik meg az erőssebbik. Régi szólások ezek, de alapvető igazságok. Én az erőssebbikbe tartozok és mondhatni hozom is ezt az alapvető férfi tulajdonságot (nem vagyok gyúrós) és így a szebbik nemtől próbálom elvárni azt amit biológiai alapon minimum nyújthat. Konzervatív vagyok és maradi ezen a téren. A csúnyaság mondhatni relatív, ebben nem is foglalok állást, viszont a kövérség az egy elég jól körülhatárolható dolog, már csak, ha a BMI indexet nézzük is. Számomra a kövérség olyan mint a fogatlanság. Kérdezem én, melyik nő akar összejönni egy fogatlan fószerral? Olyan nővel jövök össze aki nekem tetszik. Azt, hogy ki tetszik nem én döntöm el vagy legalábbis nem olyan döntés ez mint reggel a zokni kiválasztása, jóval méllyebbről jön, nem tudom befolyásolni. Egy férfi viszonylag egyszerűen megmondja, hogy kell-e a nő neki vagy sem, ránéz és ez majdnem elég is. Szebbik nemet renéztére kiválasztjuk, már csak a jellemét kell egy kicsit szemügyre venni, hogy jó lesz-e. Nem bonyolult. Mi nem nézzük az anyagi hátterét, a kocsiját és még mittudom én hányféle dolgot amit a nők képesek nézni egy férfin. nem nagyon tudok olyan férfi ismerőst aki azért van a csajjal, mert fel lehet vele vágni, meg jó a kocsija és sok a pénze. Viszont nőt tudok ilyet nem egyet aki nem a férfiért magáért van vele hanem valami plusz dologért. Felszínesebb férfi ismerőseim maximum annyival cselekszenek ilyet, hogy a nagy mellei és formás feneke miatt koslatnak. Tehát míg egy nő képes olyan szintű felszínességre, hogy pénzért, presztízsért stb van a férfival (egyre több ilyen van "gold digger"), addig a férfiak felszínessége többnyire kimerül a nagy mellek, fenekek, szép arc miatti vonzódásban. Szerintem még mindig barátságosabb dolog a nagy mellekért való felszínesség mint a Merciért.

https://www.youtube.com/watch?v=LrjfD4GA8sk

2016. aug. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
11%
Lepontozni le tudtok kis gold diggerek, de véleményt nem tudtok hozzá írni. Megyek szép csajokat nézni nagy cicikkel.
2016. aug. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
2016. aug. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
Azt elmondod, hogy mitől jobb a nagy mellért felszínesnek lenni, mint a pénzért?
2016. aug. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
44%
A melle legalább a saját tulajdonsága a saját tulajdona, a pénze az csak egy monetáris, kitalált fedezeti papír. A Magyar Nemzeti Bank tuljdonát látni valakiben vagy a fenekét, nem mindegy.
2016. aug. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem meg nincs igazad. A pénzében sok energia, izzadtság is van, sok befektetett tanulás vagy tehetség, vagy találékonyság. Ezek ne lennének a saját tulajdonságai?


Pont ugyanolyan felszínes mind a kettő.

2016. aug. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:

Engem az érdekelne, hogy a kérdező ezt honnan vette:

Ráadásul az eddigi tapasztalatok alapján az itteni pasik számára az átlagos nő inkább már a szép kategóriába tartozik.

2016. aug. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
Nekem a 22-es válaszával nem lett volna problémám, ha nem hozta volna fel, hogy a nők a pénzre mennek...
2016. aug. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
0%

29-es

Sztem sem a pénzre mennek a nők, vagyis sztem mennének, ha volna elég pénzes pali. Mivel nincs, egyértelműen a külsőre mennek, vagyis úgy látom, hogy a nők hierarchikusan osztályoznak. Vannak a tulajdonságok, mint magas, jóképű, megbízható, családszerető, humoros, tevékeny, hűséges,stb.

Ezeket nem egy csomagban nézik, hanem egy prioritás mentén:

elsőnek legyen magas. Ha ez megvan, akkor kezd el érdekelni, hogy a második feltételnek megfelel-e. Ha igen, akkor nézem sorrendben a harmadikat...

Ezért álságos, mikor egyetlen tulajdonságot kiemelve megy a nyavalygás, hogy nincsenek hűséges/családot akaró/bármilyen pasik.

Vannak, hogyne lennének, de olyan nincs, aki az sorrendben minden korábbi lépcsőfokot is meg tudja ugrani.

Tehát a nők nem elnézőek, elfogadók, csak szeretnének akként tetszelegni maguk előtt.


Ezzel szemben mi férfiak rendre azt nézzük a nőkön, hogy mi az, ami tetszik rajtuk, amit vonzónak tudunk találni. Ha találunk már 2 dolgot, jöhet.

Jó analógia, hogy a nők olyanok, mint az a tanár, aki nem arra kíváncsi, hogy mit tud a gyerek, hanem hogy mit nem tud...

És ez az, ami valóban általános.

2016. aug. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!