Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit vinnyog itt sok férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vinnyog itt sok férfi, hogy a nők így-úgy felszínesek, miközben ők nem állnának össze kövér és csúnya nővel?

Figyelt kérdés
Mert ez a top 2 válasz, ha egy nő megkérdezi, hogy ő vajon miért nem talál párt. A külső. Ráadásul az eddigi tapasztalatok alapján az itteni pasik számára az átlagos nő inkább már a szép kategóriába tartozik.
2016. aug. 6. 16:07
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
3%
8, is magát nagyra tartó, neki külön minden kijár mentalitású rinyál h nincs pali, de ha egy elfogadható "tökéletes" pasi is az útjába kerülne, akkor összeszrná magát és menekülőre fogná, mondván nem elég joh..
2016. aug. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
80%

#12

Nem rinyálok, hogy nincs normális pasi, tényt közlök!

A kettő között óriási különbség van.

2016. aug. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
52%

en mint ferfi, voltam mar kover novvel, csunyaval nem.


nem latok benne semmi rosszat. vannak egesz jofeju csajok akik koverek, es egeszen jel meg bir veluk lenni az ember.


kulonosen azoknak ajanlom akik nem mernek odalepni egy szep, top model fele csajhoz.

elszorakoztok, meg tanultok is valamit.


nem lehet egy szerentsetlennek aki meg tapasztalaltan is egybol angelina jolie

2016. aug. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
87%
Miért nem találok párt? Egyszerűen azért mert fogok összeállni egy olyan lánnyal akit nem vagyok képes egyenrangúként kezelni. Az előző barátnőimet állandóan pesztrálnom kellett. Anyagilag is. Bocsánat, de nekem erre nincs szükségem. Nem várom el hogy netto 250-et keressen, de ne én finanszírozzam már az életét csak azért mert Ő életképtelen. Nem igazán van ideálom külső tekintetben, de a személyisége az legyen farkas. Nincs szükségem még egy báránykára.
2016. aug. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
76%
*nem fogok. Elnézést.
2016. aug. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
0%

14-es

Elméletben jól hangzik, de olyan ez, mintha összehasonlítanád a megye II. meccset a VB-döntővel Maracanaban.

Lehet, hogy mindkét esetben csak focizni kell, amire képes vagy és a szabályok is ugyanazok, de egész más a tét és a nyomás, ráadásul a győzelem esetén sem épp ugyanaz lesz a jutalmad.


Arra hadd ne mondjak analóg példát, hogy mit jelent a szagos hájredők közti turkálás egy finom, illatos, feszes női gyönyörbarlanghoz képest.

2016. aug. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
79%

#18


lehet hogy az szabalyok azonosak, de ha VB akarsz jatszani valamit meg is kell mutatni, es nagyon is jol kell tudni a jatekot.

azt meg kevesen tudjak.


inakabb egy kiver csajjal hancurozok mint szaladok egy top model utan, akinek egyszeruen nem vagyok a szintjen.


jobb valahogy mint sehogy :D

2016. aug. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
32%

#10


Nézzék itt a Sasjózsi! Köszöntsük mai sztrávendégünket!

2016. aug. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:

Mindenki arra vágyik, amire akar, más kérdés, hogy ez mennyire jogos vágy. :-)

Én hozzám illő társat szeretnék, akárki nem jó, tisztában vagyok vele, hogy én mit tudok adni egy kapcsolatba, és milyen emberekkel jövök ki jól. Nem szokásom felesleges köröket futni, soha nem "próbálkoztam" párkapcsolati téren, hogy na, lássuk, mi sül ki belőle, ha egy párkapcsolatba belementem, az soha nem azért volt, hogy "mindegy, ki, csak legyen", eleinte voltak tévedéseim, de tanultam belőlük, szerintem ezeket a köröket mindenki megfutja az elején, de vannak, akik nem tanulnak a tévedésekből, hanem próbálkoznak tovább vakon.

Így fordulhat elő például itt is, hogy egy erősen elhízott, mozgásszegény életmódot folytató férfi mondjuk csinos, sportos, dekoratív barátnőt akar, és ugyanez női oldalról is megvan.

2016. aug. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
7%
Mert semmirekellő nagyon kövér nők vagy nagyon ronda nők vagy nagyon kövér/ronda nőnek is CSAK olyan férfit akarnak: 10/10 külsejű szuper tökéletes szexisten férfi + mesébe illő gazdasága + mesébe illő élet.
2016. aug. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!