Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy csúnya kövér alacsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csúnya kövér alacsony csávó csak így kaphat jó csajt?

Figyelt kérdés
Ismertem egy csúnya fiút aki összejött egy csinos lánnyal. Kiderült azért jött vele össze a lány mert a lány se kell senkinek ugyanis súlyos pszichiátriai beteg skizofrén és minden pasi megtudta menekült tőle
2016. febr. 2. 13:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát valószínű..
2016. febr. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

KAMU.


Ismerek egy csajt, skizofrén. Kap rá gyógyszert, és van férje, családja. Senki meg nem mondaná róla, hogy rendszeres kezelésre szorul.


A súlyos beteg skizó, mint ami a krimikben van, az meg vagy kinyír, vagy jó ha észben tartod, melyik énjével vagy kapcsolatban, mert póruljársz. :D


Amúgy a skizó barátosném jó ízléssel van megáldva, ilyen területen is dolgozik. Kétlem, hogy összejönne egy csúnya, kövér, alacsony csávóval, szerintem nála ezek már egyenként is kizáró okok. Legalább is ahogy elnézem a jóképű, magas, sudár férjét, nem ez lehet az esete.

2016. febr. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Viszont!!

Ismertem egy vén perverz fószert, aki egyik alkalommal beállított egy ilyen kis szőke, 20 körüli törpillával. Először nem tudtuk a megfejtést, aztán perceken belül kibukott, hogy a fogyatékosok intézetében lakik a lány, nagyon súlyos szellemi fogyatékos. Nagyjából egy 3-4 éves gyerek értelmi szintjén megrekedt. Amíg nem folyt a nyála és csendben ült, meg se mondtad volna róla.


Mondom, hogy a pali egyébként perverz volt mint állat.

2016. febr. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

2. KAMU

amit mondasz vagy nagyon nagy szerencséje van a lánynak ugyanis én sem vagyok jo6pasi sőt csúnya vagyok de ilyen nő nekem sem kéne mert sok baj van Vele pláne pánik rohamok nem lehet sehova elmenni vele betegek az ilyen emberek én meg egészséges vagyok

2016. febr. 2. 14:07
 5/13 anonim ***** válasza:
Senkinek nem kívánok egy SÚLYOS pszichiátriai beteget társnak.
2016. febr. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Ehhh. Én magas is vagyok meg vékony is, de engem még a mentálisan betegek, a nyomorékok, a mindenféle mutáns egzotikus betegségekben szenvedők is nagy ívben elkerülnek. Szóval valamit még tudhat a csávó.
2016. febr. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ahogy elnézem, kur.vára egyedül fogsz maradni, mert még buta is vagy. Ezt a leírásból kihagytad.


Most írod, hogy neked sem kell ilyen nő, de a kérdésed az, hogy így kaphatnál-e jó csajt.


Egyébként bárhová el lehet menni vele, nekem legalább is sikerült, a többi barátjának is, meg a férjének és a gyerekének is... Vele biztos, hogy előbb mászok fel a János-hegyre meg a kilátóba, mint veled, és biztos, hogy vele le tudok menni a Libegőn.

Na, bevállalsz egy ilyen kirándulást a hétvégén?


Egyébként a kérdést gondosan elmentem, és mindenhova belinkelem, ahol a pasik sírnak, mint a fürdősku.rva, hogy a nőket csak a külső érdekli, bezzeg a belső értékek.

Ahogy nézem, még a ronda, kövér, és ostoba pasiknak is csaj jó csaj kell, ha annyira súlyos beteg, hogy másnak nem kell, akkor is inkább egy ilyen, mint egy átlagos.


Tudod hogy kaphatsz jó csajt? Ha teszel félre jó sok pénzt, és akad olyan prosti, aki bevállal.

Mondjuk ha neked kell kimenned a lakásra, és fel kell kúsznod a lépcsőkön a harmadikra, akkor rába.sztál, mert mire felérsz, úgy elfáradsz, hogy a kedved is elmegy a szextől, meg fel se fog állni.

2016. febr. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
# 7 Időpont ma 15:07 - A te ismerősöd valószínűleg nem a SÚLYOSAN beteg kategória, a kérdésben ez szerepel. Én ismerek valóban súlyosan beteget, vele nem lehet így kimozdulni.
2016. febr. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ahogy írtam, a súlyos beteg simán ki fogja nyírni. :D


Meg amilyen a felfogása, lehet én is kinyírnám, pedig eddig nekem semmi bajom nem volt.

Disznóvágás szezon van, nem tehetek róla. :D

Szerintem a bíróságon is felmentenek, ha megmutatom a kérdést.

2016. febr. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Azért tisztázzuk, mert látok némi fogalmi zavart: a skizofrén hangokat hall, tehát nem egyenlő a többszörös személyiséggel. A súlyos skizofrén pedig nem azt jelenti, hogy meg akar valakit ölni.
2016. febr. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!