Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyenek a csúnya, elhanyagolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyenek a csúnya, elhanyagolt, kövér vagy nagyon vékony, alacsony férfiak párkapcsolatai?

Figyelt kérdés
Van egyáltalán ilyen pasinak barátnője? Ha igen milyen lányok? Boldog kapcsolatban élnek? Tartósak ezek a kapcsolatok?
2015. nov. 19. 15:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Ilyesmi:

[link]

2015. nov. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én rettentő ocsmány vagyok, alacsony, kövér az csak voltam, de lefogytam (mert azon lehet változtatni, míg a másik kettőn nem), de még egy randi sem jött össze 29 évesen pedig rengeteget próbálkozom, hiába. Ugyanis egy lány sem tud vonzódni alacsony és ocsmány férfihez, minr amilyen én vagyok.
2015. nov. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Röviden: Abszolút nincsenek párkapcsolataik.
2015. nov. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Alig tudnak válogatni... a jobb és bal kezük között.
2015. nov. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én 22 évesen 173 centihez vagyok 85 kiló, szóval van rajtam plusz, de véleményem szerint még messze nem extrém. Nos, SOHA a büdös életben nem nézett még rám lány, inkább kiröhögtek az utcán is, akinél pedig valóban próbálkoztam, az első személyes találkozás után egyre kevesebbet beszélt velem, aztán el is tűnt (micsoda meglepetés!). Egy másik lány már a legelejétől kezdve ignorált, pedig egyáltalán nem szép (sőt, mondhatnám kevésbé visszafogottan is). A harmadik meg abban a pillanatban, hogy ráeszmélt, hogy én nem barátot akarok szerezni, elmenekült, mert ugye értelmes, emberi lényeg módjára nem lehet megbeszélni a dolgokat. Na őt mondjuk nem bánom, mert azon túl, hogy nem volt egy szépségkirálynő (ami nálam nem éppen elsődleges), olyan sötét is volt, mint az éjszaka...


Én magam pedig nem fogok odamenni senkihez se, mert teljesen értelmetlen. Egyrészről szociális fóbiám van, aminek köszönhetően még a hivatalos ügyeket is csak úgy tudom elintézni, hogy előtte betanulom a szöveget, majd két-három leizzadás után -bár inkább közben- hebegve-habogva elmondom, amit akarok; másrészt ha még le is fogynék, az arcom ugyanolyan kisfiús és absztrakt lenne, szóval azzal se érnék el sokat.

2015. nov. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is teljesen ugyanabban a helyzetben vagyok, mint az utolsó, annyi eltéréssel, hogy nem túlsúlyos, hanem kórosan sovány vagyok. De a többi teljesen stimmel. Ja és voltam már egy nővel, de sajnos nem lett belőle több, habár több mint egy évig mindenben mellette álltam és úgy tűnt ő tud szeretni. Volt jobb és egyszerűbb opciója...
2015. nov. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%

vékony vagyok és alacsony...barátnőm nincs!

Feleségem viszont van :-) Évek óta együtt, szóval nevezhetjük tartósnak...Boldognak is boldog és nem azért mert én teperek, hanem alapból rajong értem, hiszen pont ezért vettem el. Mivel vékony vagyok egyértelmű - a közhiedelemmel ellentétben,- hogy a feleségem is vékony, hiszen miért jöttem volna össze olyan lánnyal aki nem tetszik? - költői kérdés - :-) versenytáncol, zumbázik és sorolhatnám.


Mellesleg barátnőim mindig voltak dacára a vékonyságomnak, mert elárulom a titkot:

1. mindig sz@rtam más rólam alkotott véleményére, csak az számított, hogy én hogy vélekedek saját magamról :-)

2. vagyok aki vagyok ha változnom kellett volna az már nem én lettem volna csak egy bazári majom!

3. Kinek kell elsősorban megfelelni és tetszeni? saját magunknak!

2015. dec. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 Ezt minden jaj alacsony vékony csunya vagyok féle fiúcskáknak elkéne olvasniuk! :D
2016. jan. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!