Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy csúnya kövér alacsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csúnya kövér alacsony csávó csak így kaphat jó csajt?

Figyelt kérdés
Ismertem egy csúnya fiút aki összejött egy csinos lánnyal. Kiderült azért jött vele össze a lány mert a lány se kell senkinek ugyanis súlyos pszichiátriai beteg skizofrén és minden pasi megtudta menekült tőle
2016. febr. 2. 13:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Attól hogy valaki skizo, nem biztos hogy embert is ölne.. csak úgy mondom. Azt kijelenteni hogy megölnéd a kérdezőt, szerintem durva.. ezek szerint nálad nincs minden rendben pedig elméletben te egészséges vagy. Saját magadnak mondasz ellent. A skizo embert öl de te is pedig te egészséges vagy. A skizo akkor öl ha az egyik személyisége olyan mint te. Magyarul beteg. Bocs, nem bántani akarlak csak gondoltam kifejtem a véleményem amire persze senki sem kiváncsi :D az pedig hogy valaki kihasználja a másik ember fogyatékosságát vagy betegségét szerintem gusztustalan. Kérdező ha zavar h dagadt vagy akkor fogyjá le, több esélyed lesz a nőknél. Nem a 10/10es nőknél kell próbálkoznod és akkor talán lesz is valakid. Ha te válogatsz más miért ne tenné aki jobb testi adottságokkal rendelkezik mint te? Hozd ki magadból a legjobbat.
2016. febr. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem, egy csúnya kövér alacsony csávó lefogyhat, és akkor már csak alacsony lesz és ocsmány, mint én. Ja, viszont így is kizárt dolog, hogy bármilyen lányt is megkapjon, ez tapasztalat.
2016. febr. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

9. vagyok


Téged se lopnak el az eszedért. De humorérzéked nincs


Ez egy szmájli: :D

Egy vigyorgó arc.

Azt jelenti, viccelek, nevetek valamin.

Ha ezt látod egy szövegben, most már tudod értelmezni.

Ma is tanultál.

Igazán nincs mit.

:P

2016. febr. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!