Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Depressziósan lehet sikerem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Depressziósan lehet sikerem a lányokkal való ismerkedésben?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, vidéki nagyvárosban élek, egyetemistaként töltöm mindennapjaimat. Külsőre kicsivel átlag alattira mondanám magam, de igyekszem jól öltözködni, drága cuccokban járni (Ralph Lauren, Boss, Tommy Hilfiger). Nagyjából 10 éve vagyok depressziós (rendszeresen járok pszichiáterhez és gyógyszereket is szedek). Nehezen teremtek kapcsolatot, ami az élőbeni ismerkedést lehetetlenné teszi számomra, így a netes társkereső oldalakon próbálkozom. (3-4 ilyen oldalon is egyszerre már évek óta).


Bár még komoly kapcsolatom sosem volt, randiig, talákozgatásig és ami ezzel jár már többször is eljutottam korábban. Viszont nagyjából egy másfél éve már addig sem, pedig nem sokat változtam külsőre. Majdnem mindenkire ráírok , aki nő és 16-40 év közötti és nem brutálisan elhízott vagy láthatóan igénytelen, de mostanában még aki vissza is ír azzal sem tudok eljutni találkozásig.


Korábban is depressziós voltam és a netről legalább néhány lánnyal, nővel el tudtam jutni találkozásig.. Nem értem mi lehet a gond, az állapotom rosszabbodott volna? (nem érzékelem)



2016. okt. 24. 19:22
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
54%

Nem a "lányok" feladata, hogy rendbe hozzák ezt a pasit. Egy lány nem antidepresszáns. Nehogy már egy idegen felelőssége legyen, hogy ez a gyerek életképtelen.


És kérdező, mélységesen megvetlek. 7 éve járok terápiára szociális fóbia miatt, soha az életben nem jutott eszembe, hogy egy másik embert terheljek vele. A családomra támaszkodom, nem pedig pasikákat szedek fel, hogy eltereljék a figyelmemet, hogy mekkora lúzer vagyok, és adjanak valami kis egócskát.

2016. okt. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:

Nem gondolom magam életképtelennek. Hamarosan megszerzem a 2. diplomámat, van egy felsőfokú nyelvvizsgám és mellette még két idegen nyelven elboldogulok, a tanáraim kifejezetten okos, éles eszű embernek tartanak és ez a jegyeimben is visszaköszön. Úgy érzem a csoporttársaim is elismerik a tudásom és jó a viszonyom velük. Szóval attól, hogy valakinek ilyen problémái vannak, attól még simán életképes.


A nők és a párkapcsolatok terén vannak gondjaim főleg. A szüleimmel nagyon jó a viszonyom, besegítek a házimunkában, családi vállalkozásban stb. Lúzernek sem érzem magam és nem érzékeltem sosem, hogy annak tartanának.

2016. okt. 24. 23:05
 33/34 anonim ***** válasza:

Kérdező, nagyon meglepne, ha azt mondanám, hogy a pszichés problémák úgy általában nem függnek az értelmi képességeidtől? Én is ismerek olyanokat, akik diplomások, nagy koponyák, jó szakemberek, és mégis ilyen gondjuk van, mint neked. Ettől függetlenül nem másnak kell pátyolgatnia, a te feladatod, hogy ezzel megbirkózz, és mivel nekem a családomban is van ilyen, tudom, hogy a gyógyszerek nem mindig jelentenek megoldást, azokkal is sok a baj, sokszor csak rontanak a beteg állapotán, nemhogy javítanának, még ha vannak is tünetmentes évek. Pszichiáterre te érzed, mennyire van szükséged, de egy jó pszichológus sokat lendíthet a gyógyulás felé, és hogy elhagyhasd a gyógyszereket. Ezek a betegségek időben elcsípve gyógyíthatók, ha odafigyelsz magadra.


Ettől függetlenül legyél kapcsolatok terén fair játékos, és igenis vállald fel a csajok előtt, hogy te nem tervezel komolyat, mert akkor ha el is kezdenek reménykedni, és a te érzéseid továbbra sem változnak, akkor nyugodt szívvel mondhatod azt, hogy te előre szóltál, és nincs az, hogy hitegettél bárkit is, ha te előre tisztázod, mit várhatnak tőled, nem mutogathatnak rád, hogy játszmáztál.


És nyugi, vannak olyan nők, akiknek ez ugyanúgy elég, még ha nem is mindegyiknek.

2016. okt. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy korrekt, hogy elmondod az elején.


Én is jártam úgy, hogy egy fiút már kezdtem megszeretni a netes beszélgetések alapján, elmondta, hogy van ez a problémája és én szerettem volna vele lenni, de nem akart sajnos élőben találkozni, így ez megszakadt.


Viszont a piaszagtól menekülök. Akkor biztos lelépnék a férfi mellől, mert attól a szagtól egyszerűen hánynom kell, hiába parfümözi magát az illető.

2016. okt. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!