Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Depressziósan lehet sikerem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Depressziósan lehet sikerem a lányokkal való ismerkedésben?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, vidéki nagyvárosban élek, egyetemistaként töltöm mindennapjaimat. Külsőre kicsivel átlag alattira mondanám magam, de igyekszem jól öltözködni, drága cuccokban járni (Ralph Lauren, Boss, Tommy Hilfiger). Nagyjából 10 éve vagyok depressziós (rendszeresen járok pszichiáterhez és gyógyszereket is szedek). Nehezen teremtek kapcsolatot, ami az élőbeni ismerkedést lehetetlenné teszi számomra, így a netes társkereső oldalakon próbálkozom. (3-4 ilyen oldalon is egyszerre már évek óta).


Bár még komoly kapcsolatom sosem volt, randiig, talákozgatásig és ami ezzel jár már többször is eljutottam korábban. Viszont nagyjából egy másfél éve már addig sem, pedig nem sokat változtam külsőre. Majdnem mindenkire ráírok , aki nő és 16-40 év közötti és nem brutálisan elhízott vagy láthatóan igénytelen, de mostanában még aki vissza is ír azzal sem tudok eljutni találkozásig.


Korábban is depressziós voltam és a netről legalább néhány lánnyal, nővel el tudtam jutni találkozásig.. Nem értem mi lehet a gond, az állapotom rosszabbodott volna? (nem érzékelem)



2016. okt. 24. 19:22
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
41%
Különben ezt el szoktad mondani, hogy nem akarsz gyereket meg komoly kapcsolatot sem? (Mondjuk ilyen genetikai örökséggel nem is kellene folytatni a sort.)
2016. okt. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Nem szoktam közölni, hogy nem akarok se komoly kapcsolatot, se gyereket. Volt több olyan lány is, aki ismerkedett velem több hónapig (és sokat szenvedett, mert egyrészt szerelmes volt belém, másrészt én sem viselkedtem vele mindig jól. Egyesek szerint szociopata vagyok.
2016. okt. 24. 20:15
 23/34 anonim ***** válasza:

Az én férjemnek is vannak pszichiátriai problémái. Bőven azelőtt is voltak, hogy megismerkedtünk.

Ha valaki szeret, akkor nem érdekli, hogy a reggeli c vitamin mellé bekapsz-e egy-két antidepresszánst. A többivel meg meg lehet tanulni együttélni, csak akarni kell. Olvasd el az Üvegszilánkon táncolni című könyvet, nagyon tanulságos.

2016. okt. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Szerintem válts pszichológust, a hangulatfokozók sokszor csak rontanak az állapoton. Alternatív gyógymódokat kipróbáltál már, mint kineziológia, Bach virágterápia, meditáció stb?
2016. okt. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
"Nem szoktam közölni, hogy nem akarok se komoly kapcsolatot, se gyereket." - Márpedig ezt illene tisztázni az elején, különben jogosan érzik magukat átverve azok a lányok, nők, akik hosszú távú kapcsolatot szeretnének, meg családot idővel.
2016. okt. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Alternatív gyógymódokat még nem próbáltam. Hangulatjavítót, nyugtató szedek napi szinten + minden nap 1 órát tornázok, illetve igyekszem minnél több időt a házon kívül tölteni (bevásárlás, posta, egyetem, kocsma)
2016. okt. 24. 20:34
 27/34 anonim ***** válasza:
0%

"A depresszióra való fokozott hajlam nálam genetikai alapú, tehát a génjeimben van, mivel mindkét szülőm ágán volt elég sok depressziós/öngyilkos és hasonló. "


KAMU, ILYEN NINCS!!


Csak azért vagy ilyen, mert MAGADAT AZZÁ TETTED!!! És MINDENT ELKÖVETTÉL, HOGY ILYENNÉ VÁLJ!!


Példa: nagyapám és neki a lánya, tehát anyukám daganatos beteg, tehát akkor szerinted törvényszerű, hogy én is az leszek, mert úgymond a génjeimben benne van???


hahahaha, ha megdolgozol azért, akkor azzá válasz!


a depresszió PSZICHOLÓGIAI betegség, NEM ÖRÖKLETES!!!


Gondolom a rokonaidnak is olyan hűű..de jó, nyugodt, stresszmentes élete volt! azért voltak pszichológiai betegek.


Az öngyilkosságot NEM LEHET ÖRÖKÖLNI a génben!!


jesszus, a te agyi szinted már a béka s..gge alatt van, mi ez a génes kama szöveg? a gyógyszer már az agysejtjeid jó részét elvette!

2016. okt. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

A pszichés betegségre való hajlam örökölhető, ez nem kamu, de hogy mennyire jön elő, vagy előjön-e egyáltalán, az az egyénen is múlik és a közegen, amiben felnő.


Ettől függetlenül időben és megfelelő módszerrel azért ki lehet kupálódni, csak ehhez meg kell találni a megfelelő módszereket és akarni kell a gyógyulást.

2016. okt. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
67%
Azért néhány lánynak gratulálok -.-".A csávó depressziós nem nem segítettek neki nem ,földig lehordjátok mindennek. És nem csak ennél kérdésnél van hanem mindegyiknél aki segítséget akart kérni. Na jó. Hol van az empátia, egy pici együttérzés most komolyan az összes lány lelketlen ? Itt osztjátok az észt fogadni merek ti se vagytok tökéletesek...... Nem a kérdezőt akarom védeni ezzel, hanem nem itt látom ezt. Hogy senkiházi nők (cenzúra) módon lehordják a másikat. Megint ismétlem magam kérdező nem akarlak védeni sőt, ne csodálkozz, hogy nincs senkid, nem akarsz normális kapcsolatot, nem akarsz gyereket, EGY NŐNÉL KAPTÁL ESÉLYT ÉS AZT IS ELszúrod. És még, hogy leiszod magad randi előtt, te komolyan egyetemre jársz, ilyenkor szégyellem magam, hogy egyetemen ötös tanuló vagyok keményen megdolgoztam, hogy egyetemre kerüljek! És ilyen senki házi emberek bekerülnek, erre nem tudok mást mondani hogy ilyen h.lye, hogy kerül egyáltalán oda ? Elhiszem, hogy depressziós vagy, elhiszem hogy beteg vagy, de én is depressziós vagyok még se csinálok ilyeneket mint te. És ha már annyira megtisztelnek hogy elhívnak valahova elmegyek mindig! Introváltan és Depressziósan. Okulj belőle!
2016. okt. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
65%

Nézd... a legtöbb ember nem jó színész. Úgy értem, hogy tudnak játszani/hazudni, de LÁTSZIK rajtuk, hogy játszanak.

Onnantól kezdve meg megette a fene az egészet, mert tökmindegy, hogy mit takargatsz, ha egyszer az a baj, hogy takargatsz.


"Vagyok, aki vagyok. Mert kell egy ilyen is."

2016. okt. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!