Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mi az ami szokott zavarni egy pasiban az ismerkedésben?

Figyelt kérdés
2016. szept. 11. 19:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Hát a tökélességen kívűl minden zavarna
2016. szept. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Dreamer88 ***** válasza:

Erre kb minden ember mást tudna válaszolni.


De a női ismerőseim által a legáltalánosabb problémák:

érezhető önbizalomhiány

érzelmi függőségre való hajlam

túl hamar akar pasi szexet


Utána jöhetnek a személyesebb dolgok. Egyik ismerősömet pl nagyon zavarja ha a pasi nem ad borravalót :D

2016. szept. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
-ha nem tud helyesen írni, ha bunkó, ha beképzelt,ha sokat foglalkozik a külsejével, ha ápolatlan és régiek a ruhái, ha full komoly és nincs humora, ha nem érdeklődik irántam, ha szó nélkül lelép, ha nem kedveskedik... igy hirtelen kb ennyi :)
2016. szept. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
3as vagyok: kimaradt az ha nagyon rámenős és ha látom, hogy csak szexet akar tőlem.
2016. szept. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
21%
Ha őszintén válaszolnának, ezt írnák: ha csúnya, ha alacsony, ha a szüleivel lakik, ha nincs autója.
2016. szept. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

- ha hazudik

- ha megjátssza magát

- ha nem érdeklődik

- ha játszmázik

- ha megígéri, hogy ír/hív, de nem tesz eleget az ígéretének

- ha bunkózik

- ha hülyének néz, mert én "csak" egy nő vagyok

- ha ok nélkül kételkedik bennem

- ha nem lehet vele elbeszélgetni semmiről sem

- ha a sült galambot várja a kicsi szájába, ergo nem tesz semmit az ismerkedés során, csak várja, hogy jöjjünk össze

- ha iszákos, drogos vagy egyéb függősége van

- ha állandóan lemondja a találkozót hülye indokokra támaszkodva: "A haveroknak már megígértem, nem mondhatom le, stb..."


Napestig lehetne sorolni. Mert "kedves" férfiak-ezt is lehetne zárójelbe rakni, de már nem leszek olyan bunkó. Nos ti sem vagytok különbek, mint mi nők. Tisztelet a kivételnek, úgy a férfiak kb 10%, akik párkapcsolatban vannak, vagy melegek...

Ezen kívül a többi!!!

2016. szept. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Többnyire emgem a folytonos szexualitásra való udvariatlan célozgatás és a felszínesség. De ezeken kívül mást úgy nem is tudnék mondani. Ha megvan az összhang akkor okés,ha nincs meg akkor sajnos nem.
2016. szept. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az extrémiások bármilyen irányban engem zavarnak. Pl. a legelső pasimmal az volt a gond, hogy olyan szinten félénk volt, hogy mindig nekem kellett kezdeményeznem mindent. A találkozókat, az első érintést, az első csókot, és így tovább. A második viszont az ellentéte volt, ő meg kapásból az első randin már azzal dicsekedett, hogy ő milyen jó az ágyban, és örülhetek neki, mert majd biztos nagyon jó lesz nekem vele. Mindkettőn kiakadtam. A megismerkedésünket követő 2. órában azért ha lehet, ne beszéljen már egy pasi a szexről! De ne is kelljen 2 hónapig várnom vele, hogy meg merje fogni a kezemet magától! Az arany középút lenne a nyerő.
2016. szept. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Amit a 6-os írt, annak az első fele elengedhetetlen ahhoz, hogy egy nőt megszerezz.
2016. szept. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha ostoba, bunkó, nincs szókincse, sokat káromkodik (nem vagyok álszent, én is szoktam, de nem használom a bmeg-et kötőszóként), idétlenül nevet, cikisen viselkedik, túl hangosan beszél (volt ilyen), kamuzik, jobbnak akarja mutatni magát mint amilyen, nem néz a szemembe, túlságosan nyomul vagy ha egyáltalán nem mer kezdeményezni.

Azt sem szeretem ha valaki nagyon zavarban van, mindig megbotlik, minden kiesik a kezéből (magyarul szerencsétlen).

Nem szeretem az erőltetett vicceket, bókokat, beszélgetéseket. Azt hiszem egyelőre ennyi. :D

28N

2016. szept. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!