Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem vagyok túl jó a netes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok túl jó a netes ismerkedésben tudnátok adni tippeket?

Figyelt kérdés

2016. aug. 18. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne bízz senkiben...
2016. aug. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Linó03 ***** válasza:

Próbáld élőben.

És ezt most nem leszólásként, vagy viccből, hanem komolyan. Nekem ment neten is, de semmi értelme nem volt.

2016. aug. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

# 1: ez a legjobb tanács, amit adhatsz


komolyan mondom, semmi irónia

2016. aug. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Csak lazán, mintha barátkoznál csak :)

Legyen meg a helye mindennek, humor-komolyság stb

Érdeklődni kell

Nyitott, kifejtős kérdések

2016. aug. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne legyél ronda.
2016. aug. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz neten ismerkedni. Nem lehetetlen, de ma már leginkább szórakozásra használja mindenki az oldalt. Tele van mind kamusokkal.. Én is befejeztem egy év után, addig volt pár randim, de az összkép elkeserítő.
2016. aug. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

attól is függ, hogy nőként vagy férfiként próbálsz neten ismerkedni. mindkettő nehéz, csak máshogyan.

a nőket általában sokan ostromolják, de sok köztük az alpári barom, vagy csak rosszul, ügyetlenül próbálkozó, akik közül nehéz munka kiválogatni az értelmes, értékes embereket.

férfiként meg a fentiek miatt nehéz kitűnni a tömegből és meggyőzni a nőket, hogy pont te vagy az, akire nekik szükségük van.

2016. aug. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!