Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mivel lehetne megértetni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehetne megértetni az ismerkedésben mindig kudarcot valló férfiakkal azt, hogy vannak olyanok, akiknek soha nem lesz barátnőjük, bármennyire is küzdenek érte?

Figyelt kérdés
2016. júl. 26. 14:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%

ez hülyeség


23F

2016. júl. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%
Baromság, amit állítasz, kérdező.
2016. júl. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Mert úgysem hiszik el.


Most mindenki abban él, hogy a szex mindenkinek JÁR. Ők se feleséget keresnek, csak valami szexpartnert.

2016. júl. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Ez úgy hülyeség ahogy van, láttam sok ellenpéldát. Sose add fel, csak oosan keress.
2016. júl. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Mi volt pontosan az ellenpélda? Hátha valami hasznos tanácsot hallhatnak az érintettek.
2016. júl. 26. 14:29
 6/13 anonim ***** válasza:
23%

23f


nem hogy barátnőm, barátaim sincsenek, a gubómban élek és k**va jól megvagyok benne

2016. júl. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem is küzdött érte eléggé. Az a "bármennyi" eléggé tág fogalom tud lenni. Nem mondom, hogy Schmuck Andorrá kell válni, fekete öltönyben járni a Szigetre is, és naponta megkérni a nőt egy kazal rózsával, de valamit azért illik villantani, ami kiemel a tömegből.
2016. júl. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
38%

én itt az oldalon ismertem egy srácot akinél egy lány bepróbálkozott, de az idiótája direkt ellökte magától...

a sok keserűségtől inkább elszalasztotta a lehetőséget...

én is voltam depressziós 7 évig, tudom milyen lent, milyen a reménytelenség...de nincs olyan, hogy "soha nem lesz barátnőjük, bármennyire is küzdenek érte"...


23F

2016. júl. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ellenpélda.... sok iserősöm nem éppen az Adonis típusú ember, és én sem, mégis találtak maguknak, csak okosak kerestek és fejlesztették személyiségüket, plsz próbálkoztak.
2016. júl. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én 13-14 éves koromtól akartam barátnőt, intimitást, kölcsönös szerelmet és szexet. Emlékszem mennyiszer sírtam magam álomba azért, mert belső tulajdonságaim miatt nem jöttem be a lányoknak.


Végül 21 évesen lett barátnőm és akkor veszítettem el a szüzességem egy olyan lánnyal, aki után a legtöbb férfi a tíz ujját megnyalná.

Úgyhogy én azóta nem hiszek abban, hogy van lehetetlen. 1,5 éve vagyunk együtt.


23/F

2016. júl. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!