Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mivel lehetne megértetni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehetne megértetni az ismerkedésben mindig kudarcot valló férfiakkal azt, hogy vannak olyanok, akiknek soha nem lesz barátnőjük, bármennyire is küzdenek érte?

Figyelt kérdés
2016. júl. 26. 14:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én már rég feladtam. Ilyen undormány külsővel, ami nekem van, nem lehet szeretni senkit. 30/F
2016. júl. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hiába érteted meg, mindig reménykedik valamennyire az ember, még ha fölösleges is.
2016. júl. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én megértettem és már rég fel is adtam. De ettől még ugyanúgy lehangolt vagyok.
2016. júl. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!