Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ciki ha pasi létemre 3 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha pasi létemre 3 éve nincs barátnőm? Mert béna vagyok az ismerkedésben. Kezdek félni hogy ez már nem változik. Közel vok a 30-hoz

Figyelt kérdés
2016. aug. 28. 16:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nekem már több mint 2 éve nincs, nem tartom cikinek és nem is nagyon hiányzik, bár én még csak 22 vagyok és holnap találkozok egy lánnyal de nem fogom bánni ha nem jön össze a találka, egyedül is jól érzem magam.

eddig is mindig jött valaki, ezután is fog.

2016. aug. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Te legalább találkozol valakivel.Én már több mint 2 éve nem randiztam szinte alig beszéltem csajokkal.Sajnos nem érdeklem őket.
2016. aug. 28. 16:24
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Én idősebb vagyok nálad,sokkal hosszabb ideig voltam egyedül és már kezdtem temetni magam amikor rám talált egy csodálatos nő.Azt mondta nekem,hogy egy nagyon jó pasi vagyok és szerencsésnek érzi magát,hogy megismerhetett.Alig hittem el amiket mondott,de végül éltem a lehetőséggel,szóval fel a fejjel semmi sincs még veszve.
2016. aug. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 MolotovPunk ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki,nekem is volt olyan,hogy évekig egyedül voltam,aztán végül mindig lett valakim. :)
2016. aug. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy 4 éves időszakom mikor nem jött össze semmi, de még a láthatáron sem volt semmi.

Én is úgy voltam már a vége felé, hogy ez jutott, aztán munkahelyet váltottam és ott ismertem meg valakit.

2016. aug. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
sajnos nehéz találni társat! :( 30N
2016. aug. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 TTP80 ***** válasza:
Nyugalom, kolléga. 36 F vagyok, lassan négy éve nem sikerül megismernem valakit, akivel boldog párkapcsolatban élhetnék. Jártam táncórákra, próbáltam a társkeresőt, sajnos elpártolt tőlem a szerencse. Hagyom az egészet, már jó ideje. Türelem...
2016. aug. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Legszívesebben hagynám én is csak sajna minden nap ez foglalkoztat.csak nem értem miért zavar ennyire hogy nem jön össze egy társ.Akior legalább nem lenne semmi gondom.Komolyan irigylem azokat akiknek sikerült bele törödni és nem foglalkoznak vele.
2016. aug. 28. 17:45
 9/16 anonim ***** válasza:
Én másfél hónapja vagyok egyedül. Hát majd meglátjuk, hogy mi lesz..... 27/F
2016. aug. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem ciki...


Hol probalsz ismerkedni? Mit teszel az ellen, hogy ez valtozzon.

2016. aug. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!