Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ciki ha pasi létemre 3 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha pasi létemre 3 éve nincs barátnőm? Mert béna vagyok az ismerkedésben. Kezdek félni hogy ez már nem változik. Közel vok a 30-hoz

Figyelt kérdés
2016. aug. 28. 16:16
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Neten szoktam próbálkozni.De eddig semmi siker.Évek óta nem jutottam semmire.Nem értem mások hogy csinálják?
2016. aug. 28. 19:08
 12/16 anonim ***** válasza:

Nekem már 5 éve nem volt semmi.

Pacsi!


27/F

2016. aug. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Neten szerintem elég nehézkes. Egyébként, ha nem akarsz ezzel foglalkozni, akkor keress magadnak valamit, ami leköt: hobbi, tanfolyam. Igazából bármi, ami foglalkoztat, érdekel.

Párom előttem évekig szingli volt, és puszta véletlenségből futottunk össze. Ő speciel nem görcsölt rá a csajozásra, talán fél évig ha próbálkozott, aztán inkább sportolt, zenélt, saját kutatási témába kezdett. Mikor én megjelentem, hirtelen azt se tudta, hogyan kell ismerkedni, vicces volt :) Én pedig hálás vagyok a szerencsémért, hogy sikerült rátalálnom.

2016. aug. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nekem a netes meg a személyes ismerkedés se megy.Én nagyon rá görcsölök.Csak azt nem tudom miért.Csak legalább nem érdekelne az egész akkor minden jó lenne.
2016. aug. 29. 21:59
 15/16 anonim ***** válasza:
Majd ha a megfelelő nő jön szembe akkor változik a helyzet,érte nem kell majd kezed-lábad törni mert kölcsönös lesz az érdeklődés.
2016. aug. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Gondoltam írok valamit. Valami biztatót, hogy ha az életed minden területén minden rendben van, csak ezzel az eggyel nincsen, akkor idővel minden rendbe jön, biztosan találkozni fogsz valakivel akivel működni fog, akivel oldódik a görcsösség. És akkor láttam meg a dátumot, hogy a kérdésed több mint 2 éves. Ez még mindig aktuális, hogy megint kitetted? Csak akkor meg az a furcsa, hogy nem stimmelnek a számok és aki nem nézi a dátumot észre sem veszi, hogy a 3 az 5 és a közel 30 pedig már 30 felettit jelöl. Az elmúlt két évben nem változott semmi?

2018. dec. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!