Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasimra rairt egy csaj ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasimra rairt egy csaj ezt csak utolag tudom mert ő (pasim) mondta el nekem. Aztán meg felhivta a barátomat . Van okom félni?

Figyelt kérdés

2015. dec. 26. 22:22
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Talán igen, talán nem, nem vagyok jós.
2015. dec. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Megcsalást érzek az erőben, légy erős!
2015. dec. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De ezt a csajt már rég ismeri Mielőtt összejöttünk volna azelőtt.A probléma hogy a pasimra mikor rácsörgött én megkérdeztem hogy ki volt erre annyit mondott hogy az egyik ismerőse volt de a pasim gyorsan kinyomta a telefont és annyit mondott majd beszél vele .És én megkérdeztem töle hogy az unokatesoja volt erre rávágta hogy igen és zavarban volt meg furcsa nagyon.Aztan ideadta a telóját nekem egy hívásra és mikor a hivas befejezödött akk dobta ki hogy egy csaj ismerőse volt .És a csajnak van pasija és fojton azt hajtogatja nekem a pasim ha keresi a csaj hogy van barátja ennek a csajnak.
2015. dec. 26. 22:31
 4/10 anonim ***** válasza:
Jaguár nem tróger, hanem ezoterikus, ördögűző.
2015. dec. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A pasim elmondasa szerint nincs okom félni mivel a csaj messze lakik és csak pusztán érdeklödni akart hogy hogy van a baratom meg boldog karácsonyt kivannni stb .
2015. dec. 26. 22:35
 6/10 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%
Gàz.Ha a pasidnak nem jelentene semmit,akkor nem beszélne mellé és nem tagadnà le,hogy a csaj hívta...
2015. dec. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ez a csaj mar nem elöször irt rá mikor nem volt ünnep akkor is .
2015. dec. 26. 22:41
 8/10 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Ja,még valami:nincs okod félni,mert a csaj messze lakik meg pasija van.

Véletlen sem azért,mert te vagy neki és téged szeret??!!!

2015. dec. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hat épp vendégek voltak és nem tudtunk beszélni nagyon erröl ezért is nyomta ki a telefont meg azt mondta nem akart balhét sem .Mikor korabban ráirt akk a telefonja is benn volt és akkor is rairt a csaj .De akkor megmondta hogy ki volt .
2015. dec. 26. 22:44
 10/10 anonim ***** válasza:

Van okod félni!

Használjatok gumit!

2015. dec. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!