Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedésben a leges legfonto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedésben a leges legfontosabb a külső szexuális vonzalom?

Figyelt kérdés

Lehet bármilyen a másik, ha nincs meg a külső vonzalom az nem változik és nem lesz belőle semmi.


Viszont ha megvan a külső vonzalom, akkor is lesz kapcsolat, ha a másikban esetleg csomó rossz tulajdonságot veszünk észre vagy nem tudunk beszélgetni a másikkal úgy stb, akkor is lesz sokszor kapcsolat, mert a vonzalom megvan!!!


2016. szept. 9. 10:43
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Ha megvan a vonzalom de egyébként millió rossz tulajdonsága van, amivel nem tudsz hosszú távon együtt élni, akkor abból nem kapcsolat, max kaland lesz. A külső nem ír felül mindent. Az alkalmi szexet meg ne keverd a párkapcsolattal, az jelentősen többről szól, pont ezért nem lehet egyébként csak a külsőre alapozva létrehozni egyet- abban az esetben az igencsak rövid életű lesz.
2016. szept. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Dreamer88 ***** válasza:
77%

A vonzalom csak az elsö lépés.

Ha nincs meg az azonnali kémia, még mindig ki lehet alakítani a személyiséggel, csak kicsit nehezebb lesz.

2016. szept. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem ez nagyban függ attól, hogy mi célból folyik az ismerkedés, ha csak futó kaland jellegű a dolog, akkor nyilván a szexuális vonzalom a legfontosabb de ha egy kapcsolati szintű ismerkedés folyik, vagy bármi komolyabb akkor nem a legfontosabb a külső. Ez esetben bőven elég az, ha a másik fél nem úgy néz rád külsőre, hogy "fúj ezzel az emberrel soha semmi testiség". Bőven elég ha a másik fél számára külsőre semleges kategóriában esel, mert akkor könnyen meg lehet hódítani ha a belső stimmel és simán egymásba lehet szeretni, olyankor meg már szépnek fogod látni a másikat és lesz szexuális vonzalom. Nem tudom erre voltál-e kíváncsi, de szerintem egy átlagos helyzet elég a külsőre, és más abból ki lehet indulni. Valamint az is fontos, hogy ne írjon le olyan szörnyűségeket mint a "leges legfontosabb".


"Lehet bármilyen a másik, ha nincs meg a külső vonzalom az nem változik és nem lesz belőle semmi. "


Igen, ha nagyon nincs meg, mint írtam, szóval nagyon taszító vagy a másik számára akkor valóban nem lesz belőle semmi. Ellenkező esetben előtted a lehetőség.



"Viszont ha megvan a külső vonzalom, akkor is lesz kapcsolat, ha a másikban esetleg csomó rossz tulajdonságot veszünk észre vagy nem tudunk beszélgetni a másikkal úgy stb, akkor is lesz sokszor kapcsolat, mert a vonzalom megvan!!!"



Ez meg szimplán igénytelenség. Minden tekintetben, ha valamennyire ismered a másikat és számodra nem szimpatikus ember, hanem inkább primitív de mégis vonzódsz hozzá, az már mind a kettő felet minősíti.

2016. szept. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
18%

Pontosan.Anélkül esélyed sincsen.

Ez a lényege az egésznek,hogy oké egy kapcsolathoz nem elég csupán a külső vonzalom.De ha a külső vonzalom nincsen meg,akkor még esélyt sem kapsz,hogy megmutathasd milyen vagy.

A külsőt pedig a genetika,adottságok határozzák meg,amibe ugye még beleszólásod sem volt.


25/F

2016. szept. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

A legfontosabb a vonzalom. Nem a külső!

Voltam én már megbolondulva csúnya pasiért is, és volt hogy a kis szépfiútól kiütést kaptam. Kell valami plusz, amitől ő több lesz, mint a többi ezer ember, akivel találkozok, és mégsem akarok tőlük semmit.


Ez lehet olyan is, amit belső tulajdonság, tehát csak idővel derül ki, és sok esetben elsőre megfog valami. Akár a hangja, egy gesztus, a fellépése, stb. De általában ezek együttese.


Akivel nem tudok beszélgetni, azzal nem tudok kapcsolatot kialakítani. Nálam ez másképp nem megy.

A rossz tulajdonságokkal az a helyzet, ha első pár randin is többet találok belőle, mint a jókból, akkor lapát. :(

Senki sem tökéletes, mindenkiben van rossz és idegesítő dolog, de az sem mindegy, hogy micsoda. Mindenkinél más a vízválasztó.

2016. szept. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a kérdés alapján arra gondolok, hogy kell, hogy legyen szikra. Tehát működnie kell a kémiának, legyen vonzalom. Ha megvan, már kicsivel könnyebb a dolgod, ha megtalálod a közös hangot a másik féllel működhet.De a lényeg, hiába működtök jól kémiailag, ha egyszerűen kiidegelitek egymást és nem működik a dolog.
2016. szept. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
10%
Nem, de a hiánya ellehetetleníti a dolgot. Üdvözlettel: Egy randa ember!
2016. szept. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
29%

Erre van egy nagyon rövid, de velős magyar mondás: A külső megfog, a belső megtart.

Nagy igazság.

2016. szept. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!