Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ezek közül mi mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ezek közül mi mennyire számít abban, hogy egy pasit vonzónak találjatok?

Figyelt kérdés

Vagyis mi az ami a legmeghatározóbb, ami által leginkább eldönti, hogy vonzó-e, vagy sem; és mi az, ami legkevésbé számít?


Többet, illetve sorrendet is írhattok.


A: Arc, arcforma

B: Testalkat

C: Magasság

D: Öltözködési stílus

E: Vagyoni helyzet

F: Mennyire beszédes

G: Mennyire társasági ember

H: Humor

I: Belső jellemek/személyiség

X: Bármi egyéb, ami nincs benne a felsorolásban, ezt írjátok meg a válaszban.



2016. aug. 4. 18:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%

Fontosabbak: B,C,D,F,H,I

X: kéz

Sorrendben az általad felsoroltak: X-I-F-C-B-H-D-A-G-E

2016. aug. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

Oké, akkor sorrend: I, H, D, A, B, F, C, G, E

Az utolsó kettő egyáltalán nem izgat, a magasság is csak minimálisan. Beszédes annyira legyen, hogy én el tudjak vele társalogni az igényeimnek megfelelően, szóval ne mindent úgy kelljen kierőszakolnom belőle.

2016. aug. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Egyetértek a #2sel
2016. aug. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%

Nagyon fontos: C, H, I kémia

Fontos: B, F mosolyogjon

Nem mindegy: A, E, G mit foglalkozik

Lényegtelen: D

2016. aug. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Először is H. Aztán határozottság, gondoskodás, hűség, utána kb. ilyen sorrendben: I, A, B, C, F, E, G
2016. aug. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Legelső a jelleme és a személyisége, ilyenkor még akármi lehet, ha nekem megfelelő akkor tulajdonképpen lszarok minden mást :)

Szóval I,A,B,C,F,E,G,H,D

17L

2016. aug. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem miért ennyire eldurvult módon fontos - szinte már "létszükséglet" néhány lánynak közületek - a humor?


Nem annak (kellene) meghatározóbbnak lennie, hogy például mennyire kedves, normális, másikat emberszámba vevő, szorgalmas, akár tehetős, vagy ha nem, akkor törekvő arra, hogy szebb, biztonságosabb életet nektek teremtőbb, nagyvonalú, jóképű, esetleg kissé izmos, és a többi, és a többi legyen a férfi?


(Bocs, ha offtopik voltam, de nagyon érdekel erről a véleményetek!)

2016. aug. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nagyon hallgatagok vagytok. :) Írjatok, bártan! :)
2016. aug. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hogyhogy miért fontos? Azért, mert egy szórakoztató ember kellemesebb társaság, mint egy állandóan komoly.:D Amilyen csipkelődő, szarkasztikus fajta vagyok, össze se illenék olyasvalakivel, aki mindig mindenre kimért és tárgyilagos választ ad.

Egyébként amiket felsoroltál (kedvesség és társai), nálam speciel még a humornál is előbbrevalóak; az I-t a H elé írtam. Mindössze egyvalakinél áll egyértelműen az első helyen ez a betű. Innentől kezdve nem értem, min vagy fennakadva.

#2 voltam.

2016. aug. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha nem értesz egy ennyire egyértelmű dolgot, akkor légy oly kedves ne a másikat kezd el kritizálni. Innen (hogy írtad) azért nagyon látszik a "csipkelődőséged", hisz nem tudtál egy árva hozzászólást írni anélkül, hogy a végén - ha csak kicsit is - bele ne rúgj a másikba.


Ráadásul rettentő tévesen, mert még értelmezni sem tudod amit írtak. :)


Tudtommal az állt ott, hogy miért olyan életbevágóan fontos, nem pedig az, hogy legelső helyen.


Szinte minden nőnek kiemelten fontos, ott van az elsők között.


Ezért kérdeztem, hogy miért olyan nagyon égbekiáltó. És nem csak nektek, más kiírasok alatt is elsők közt említik.


Én sem azt mondom, hogy egy búval bas*ott pókerarc legyen a nyerő nektek, de hogy manapság ENNYIRE fontos legyen, hogy szinte kizáró ok legyen egy nem éppen humor nagyágyú, az azért - szeritem - durva. És nem értem.


A te szempontodat elolvastam, akceptáltam, most várom a többiekét.

2016. aug. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!