Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ezek közül mi mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ezek közül mi mennyire számít abban, hogy egy pasit vonzónak találjatok?

Figyelt kérdés

Vagyis mi az ami a legmeghatározóbb, ami által leginkább eldönti, hogy vonzó-e, vagy sem; és mi az, ami legkevésbé számít?


Többet, illetve sorrendet is írhattok.


A: Arc, arcforma

B: Testalkat

C: Magasság

D: Öltözködési stílus

E: Vagyoni helyzet

F: Mennyire beszédes

G: Mennyire társasági ember

H: Humor

I: Belső jellemek/személyiség

X: Bármi egyéb, ami nincs benne a felsorolásban, ezt írjátok meg a válaszban.



2016. aug. 4. 18:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Felsoroltál egy rakat tényezőt és megjegyezted, hogy azoknak szerinted meghatározóbbnak kéne lenniük a humornál. Erre reagáltam azt, hogy a legtöbb hozzászólás előbbre veszi azokat, vagy legalább egy részüket, mint a humort (magyarán meghatározóbb is). Ezzel mi a probléma? Talán nem így van? Egyedül talán a külső az, amit te többre becsülsz, mint az itt nyilatkozó nők.

Fogalmam sincs, mivel rúgtam beléd.:D Szerintem nem írtam az égvilágon semmi támadót vagy sértőt, csupán közöltem, hogy kicsit másképp látom a dolgot, mint te. Na mindegy, felőlem azt gondolsz rólam, amit szeretnél.

2016. aug. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!