Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok! Mennyire találjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mennyire találjátok vonzónak az olyan pasit aki házias (süt, főz, takarít gazdaságot tart stb. ) család centrikus és erősen vallásos? Nincs káros szenvedélye (cigi, alkohol, stb. ). Hagyományos érték rendel rendelkezik.

Figyelt kérdés
Járnátok ilyen pasival?
2016. jan. 13. 12:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Háziasság (normális mértékben...), családcentrikusság okés. De az erős vallásosság már kizáró ok nálam. Én azt mondom, hogy a vallásosságban sem szabad túlzásokba esni....mert az már fanatizmus. Szóval nem. Túlbuzgó vallásos férfi nekem nem kéne. Ugyan én római katolikus vagyok...sokat jártam templomba is. Ma már nem teszem. Ettől függetlenül hiszek, de ha lehet így fogalmazni... "saját vallásom" van, nem szorulok senki más által kitalált dologra.... :)
2016. jan. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha a vallásosságába belefér, hogy engem is meghagy a magam hitének, és a hagyományos értékrendbe nem tartozik bele a napi zsidózás/cigányozás/b...zizás/asszonyverés, valamint rám bízza - legalábbis kompromisszumkész abban -, hány gyereket szülök (igen, amíg én hordom ki, én szülöm, én szoptatom, addig sajnos fenntartom magamnak a jogot, hogy annyit szüljek, amennyivel el is bírok), akkor jöhetne.
2016. jan. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

a vallásos embereket inkább kerülöm, az a tapasztalatom, hogy nem tudják elfogadni, ha valaki nem ért velük egyet, erőszakosan téríteni akarnak...de persze lehet, hogy Te nem ilyen vagy, de ez esetben is nehéz elképzelni egy olyan kapcsolatot, ahol az egyik fél mélyen vallásos, a másik pedig ateista komoly konfliktusok nélkül..


a másik dolog a hagyományos értékrend. ha ez azt jelenti, hogy a nő fő feladata a család ellátása és gyerekpotyogtatás legyen...ehhh :D bár majd szeretnék gyerekeket, de nem lennék semmiképp htb/főállású anya. szóval fejtsd ki légyszi, ez a pont pontosan mit takar :)


a többi dolog természetesen pozitívum :)

2016. jan. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

"erősen vallásos" - erősen kizáró tényező. Megkereszteltek csecsemőkoromban, de akkorát csalódtam az egyházban, csak mert többet láttam, mint amennyit szeretnék, és mint amennyit egy átlag hívő látni szokott, hogy inkább nem akarok semmilyen egyházhoz tartozni, maradok csak egyszerűen a magam hitével és törekszem arra, hogy jó ember legyek.

Nem jönnék ki jól egy erősen vallásos emberrel.


Hagyományos értékrend alatt mit értesz?

2016. jan. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
39%

A vallásosság nálam is kizáró ok, ha ezt nem tudja magánügynek tekinteni, és másokra rá akarja erőltetni.


Az én értékrendem is hagyományos, tehát a férjem ne süssön meg főzzön, hanem újítsa fel a fürdőt, fúrja fel a polcot, stb, a női feladatokkal elég ha elboldogul.

2016. jan. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A vallásosság miatt nem. A családcentrikusság sem kifejezetten előny, mert én nem vagyok az. Viszont az, hogy házias legyen, az konkrétan alapkövetelmény.
2016. jan. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Sunshinedoll ***** válasza:
80%

Szerintem egyikkel sincsen semmi gond, amennyiben nm görcsös a dolog. Én nem vagyok vallásos, nem zavarna, ha a párom az lenne, amennyiben nem szélsőséges beállítottságú illetve amennyiben nem próbálna megtéríteni.

Ha a hagyományos értékrend azt jelenti, hogy elítéli a homoszexualitást, ha szerinte a nő kussoljon, és szimpatizál a nacionalizmussal, akkor már bajok vannak. Az nálam kizáró ok. Nem randizok bigottakkal.

2016. jan. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
58%
Az én olvasatomban a vallásos és erősen vallásos között van különbség, szóval én ez utóbbi alatt már a bigottat értem.
2016. jan. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Először is nagyon köszönöm a hozzászólásokat!

Szeretném tisztázni számomra mit is jelent az „erős vallásosság”. Aki tanulta vagy a nagyszüleitől hallotta milyen volt a falusi élet régen az tisztában van azzal mennyire mélyen hittek az emberek Istenben. Maga az Istenben való hit mennyire vett részt a mindennapjaikban az életükben.Én félig falun nőttem a nagyszüleim akik neveltek Ők is Isten félő emberek voltak. Nem úgy írnám „mélyen fanatikus keresztények” inkább erősen vallásosak. Ami azt jelenti egy héten egyszer legalább hálát adtak az Istennek gyóntak és áldoztak és keresztény emberhez méltóan nevelték a gyermekeiket is. Engem is így neveltek. Sohasem volt a családban olyan amit itt olvasok,hogy valakit agitáltunk volna a keresztény hitre vagy vitába szálljak abban,hogy valaki milyen valláshoz tartozik. Tiszteletben tartom ki milyen vallásban hisz vagy nem hisz.

2016. jan. 13. 17:32
 10/14 A kérdező kommentje:
Mit értek hagyományos értékrenden? A becsület az emberség a szeretet a tisztesség a segítőkészség az őszinteség és egymás elfogadása.
2016. jan. 13. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!