Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek ilyen helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ilyen helyzetben milyen élni?

Figyelt kérdés

Van 2 kisgyerek (2,4) évesek. Most jön a 3. Az apa alkoholista, az anya a gyerekekkel van otthon. Az apának nincs sűrűn munkája, de ha van is, akkor betonozás ilyesmi. Sokszor nincs otthon az apa. Elmegy inni , cigizik stb. Ilyen helyzetben volt mar valaki ? Mit gondoltok errol ? velemeny ?

28 eves nő, 35 eves ferfi ( es van egy masik lanya,mástol. nem fizet gyerektartast se oda)



2015. dec. 11. 17:46
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Ez egy sz.r helyzet az biztos. :) Gyere hozzám lakni, havi 700ezret keresek. :D ( nem vicceltem. ha kell küldöm a bérpapírt is ) :D
2015. dec. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor szoktam eltűnődni azon, hogy miből él meg egy ilyen család.:o

Mindenképp rossz élni, de mindig van választása mindenkinek, ha keresi kutatja a megoldást. Viszont az aki beletörődik, feladja ne is nagyon várjon jobbat az élettől. Ilyenkor kell küzdeni

2015. dec. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt,hogy az anya egy felelőtlen ember,ha egy részeges semmirekellőnek képes 3 gyereket szülni.
2015. dec. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%

Arra gondolok fogamzasgatlas

aztan az jut eszembe miert nem dolgzik az anya

Egy no felelos a sajat gyerekei eleteert annyit szuljon amennyit el tud tartani es ne arra menjen hogy kitartotkent otthon uljon a gyerekekkel es sorba szuljon csak azert mert onzo modon sok geyreket akar es dolgozni budos neki.

2015. dec. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szar.
2015. dec. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen emberhez nem kell hozzámenni (összebútorozni vele), és nem kell neki nem 1, hanem 3 gyereket szülni. Ha mást nem is, védekezés van a világon millió 1 formában.


Az alkoholizmus nem 2 perc alatt alakul ki. Nem igaz, hogy semmi jele nem volt korábban, amikor együtt jártatok, hogy ő ilyen. Akkor kellett volna gondolkodni.


Végül is még most sem teljesen késő. Emeld ki a gyerekeidet ebből. Keress munkát, költözz el, vagy tedd ki a pasit ha a tiéd a lakás.


Ha még nem is, idővel agresszívvá is válhat az élettársad/férjed (nem tudom rólad van e szó vagy másról... )A gyerekeknek baja eshet ha eljön ez az idő. Ne légy felelőtlen a továbbiakban.

2015. dec. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak durva negatív dolgok a családi hátteremben és sajnálom a gyerekeket. Az anyát és az apát nem. A gyermekeknek rossz a helyzet.
2015. dec. 12. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vessen magára, aki ilyen emberhez hozzámegy, gyereket szül neki. Elvenném a gyermekeket az anyától, mert 1x lehet tévedni, de 3x nem. Szándékosan teszi ki ennek a helyzetnek a gyerekeit, magyarán felelőtlen, rossz anya.
2015. dec. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Itt mindenki úgy fogalmaz, hogy a nő a férfinak szüli a gyereket 😀 A férfitól.
2015. dec. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!