Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok pasi miért csorgatja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok pasi miért csorgatja a nyálát olyan nőkre, akiket sosem kaphatna meg?

Figyelt kérdés

Konkrétan az ilyen cikkekre gondolok: [link]

Teljesen nyilvánvaló, hogy a férfiak jelentős részének még csak ilyen kaliberű barátnője sincs, ennek ellenére mégis folyamatosan jelennek meg ilyen "mély dekoltázst villantott" vagy "felrobbant tőle az internet" jellegű cikkek. Szerintem ha valakinek nincs szép barátnője, főleg ha egyáltalán nincs, kifejezetten rossz érzés ilyen nőket látni. Olyan, mintha a sivatagban egy madzagon húznák az orrod előtt a sörösüveget. :D



2016. aug. 14. 15:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
48%
Utálom a sört.
2016. aug. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Gotland ***** válasza:
68%

Fürge.ujjak.öt.perce.


Ezért.

2016. aug. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%

Nincs 250.000 Forintom, a múltkor mégis csodás tükörreflexes fényképezőket néztem a neten.


Mondjuk előbb-utóbb elérem a célom, és megveszem a kívánt eszközt. Tudom, hogy az nem ma lesz, és nem is ebben az évben, de ettől függetlenül nekem pont, hogy jólesik csorgatni rá a nyálamat.


Szerintem mások így vannak az emberi testtel is: nem szabad elzárkózni a széptől.


20/L

2016. aug. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Noren1989 ***** válasza:
55%
Gotland eléggé jól rátapintott...
2016. aug. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
37%
Semmi melle semmi extra
2016. aug. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%

Csak szerintem nem szép az arca?

Persze a férfiknak a test számít

2016. aug. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

#2: Most komolyan...van olyan, aki képes kiverni egy cikkben szereplő nőre/instagram fotóra? :D

#3: A nagy különbség csak az, hogy te idővel megfogod venni az a fényképezőgépet míg én a büdös életben sem fogok tudni lefeküdni még a fehérorosz csajnál 2 kategóriával "gyengébb" csajjal sem.

2016. aug. 14. 15:50
 8/16 anonim ***** válasza:
52%
Time to fap.
2016. aug. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

#6: Szerintem borzasztó gyönyörű az arca (is). Az utolsó két kép mindent visz. Irigylem a pasiját.

#5: Az ilyen kaliberű nők nem egy 10 perces proli numerára valóak a paneltömb ötödik emeletén. Persze a mellmániások többet úgysem látnak egy nőben, mint két kerek duda.

2016. aug. 14. 16:00
 10/16 anonim válasza:
2%
Azert egy nőnek legyen már melle!!! Azért nő
2016. aug. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!