Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Depressziósan lehet sikerem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Depressziósan lehet sikerem a lányokkal való ismerkedésben?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, vidéki nagyvárosban élek, egyetemistaként töltöm mindennapjaimat. Külsőre kicsivel átlag alattira mondanám magam, de igyekszem jól öltözködni, drága cuccokban járni (Ralph Lauren, Boss, Tommy Hilfiger). Nagyjából 10 éve vagyok depressziós (rendszeresen járok pszichiáterhez és gyógyszereket is szedek). Nehezen teremtek kapcsolatot, ami az élőbeni ismerkedést lehetetlenné teszi számomra, így a netes társkereső oldalakon próbálkozom. (3-4 ilyen oldalon is egyszerre már évek óta).


Bár még komoly kapcsolatom sosem volt, randiig, talákozgatásig és ami ezzel jár már többször is eljutottam korábban. Viszont nagyjából egy másfél éve már addig sem, pedig nem sokat változtam külsőre. Majdnem mindenkire ráírok , aki nő és 16-40 év közötti és nem brutálisan elhízott vagy láthatóan igénytelen, de mostanában még aki vissza is ír azzal sem tudok eljutni találkozásig.


Korábban is depressziós voltam és a netről legalább néhány lánnyal, nővel el tudtam jutni találkozásig.. Nem értem mi lehet a gond, az állapotom rosszabbodott volna? (nem érzékelem)



2016. okt. 24. 19:22
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
88%
Hát, nem sok. Francokat se érdekel van-e rajtad Ralph Lauren, ha egyszer rossz a társaságodban lenni.
2016. okt. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
81%

Először gyógyulj ki a depresszióból, utána ismerkedj!


Egy depressziós ember társasága lássuk be nem vonzó.

2016. okt. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
A netes társkeresőkön még nem derül ki szerintem, hogy rossz társaság lennék.
2016. okt. 24. 19:27
 4/34 anonim ***** válasza:
76%

előbb magadat tedd már rendbe pszichésen és utána akarj már csajt magadnak


én se akarnék egy pszichés beteg személlyel együtt lenni, elég az én problémám, nem kell még a másiké is, főleg, ha 10 éve KÉPTELEN megoldani azt!

2016. okt. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy a netes társkeresőn a képeimen vagy a beszélgetésem alapján bárki is azt gondolná, hogy depressziós lennék.

Ha korábban volt randim, akkor előtte megittam néhány felest, hogy fel legyek dobva(de azért ne látszon rajtam, hogy ittam) és így találkoztam az illetővel.

2016. okt. 24. 19:30
 6/34 anonim ***** válasza:
59%
és a neten akarod élni a kapcsolatodat, és online akarod megdugni a bnődet?
2016. okt. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
75%

Bazzzz+, hát akkor mit csodálkozol, ha a randik nem sikerülnek, ha odaállítasz piaszagúan, enyhén ittasan?! Ilyen pasit ott hagyok az első pillanatban.


És igen, kiderül, hogy nem vagy jó társaság, és azért nem jön össze randi mostanában. Mi ezen olyan hihetetlen?!


Egyébként is el van ez cseszve az alapoktól, mivel a netes ismerkedés lényege, hogy találj valakit, akivel kapcsolatban tudsz lenni IRL. Vagyis élőben kell vele ismerkedni és kapcsolatot teremteni, az első randin és a következőkön.

Az egy dolog, hogy nem a sarki fűszeresnél futtok össze először életetekben, hanem egy netes oldalon, és ott hívod el randira.

Nem maradhat a történet a virtuális térben.

2016. okt. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
16%

"Nem hiszem, hogy a netes társkeresőn a képeimen vagy a beszélgetésem alapján bárki is azt gondolná, hogy depressziós lennék."


DE, simán leszűrhető.

1. fotóid gondolom nem egy életvidám mosolygós srácot mutatnak, hanem egy búvalb..szott szomorkás életunt és világfájdalmat sugárzó egyént

2. a szöveges megnyilvánulásodból is leszűrhető, hogy mennyire magad alatt vagy, mennyire beteges vagy


3. piával akarod oldani a feszültségedet a randik előtt??? szánalmas vagy!


Ajánlanám neked, hogy látogasd meg dr. Csernus Imrét személyesen pár kezelésre, tuti, hogy kigyógyulnál a depressziódból!

2016. okt. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
29%

Van pszichés beteg a közeli családomban, köszönöm, de nem vennék a nyakamba még egyet, akivel már úgy ismerkedek meg, hogy az.


Másrészt szerintem menj el pszichológushoz is kiegészítő kezelésként, és ne csak a gyógyszerekre támaszkodj, ha valaha is meg akarsz gyógyulni.

2016. okt. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

Ismerkedést kezdeményezni csak neten vagyok képes. Ha már a neten beszélgettünk és szimpatikusak vagyunk egymásnak akkor találkozni szoktam. Az a probléma, hogy most már a netes beszélgetés utáni találkozásig sem jutok el.


Élőben esélytelen vagyok annak ellenére, hogy odafigyelek az öltözködésemre és a külsőmre.

2016. okt. 24. 19:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!