Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Depressziósan lehet sikerem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Depressziósan lehet sikerem a lányokkal való ismerkedésben?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, vidéki nagyvárosban élek, egyetemistaként töltöm mindennapjaimat. Külsőre kicsivel átlag alattira mondanám magam, de igyekszem jól öltözködni, drága cuccokban járni (Ralph Lauren, Boss, Tommy Hilfiger). Nagyjából 10 éve vagyok depressziós (rendszeresen járok pszichiáterhez és gyógyszereket is szedek). Nehezen teremtek kapcsolatot, ami az élőbeni ismerkedést lehetetlenné teszi számomra, így a netes társkereső oldalakon próbálkozom. (3-4 ilyen oldalon is egyszerre már évek óta).


Bár még komoly kapcsolatom sosem volt, randiig, talákozgatásig és ami ezzel jár már többször is eljutottam korábban. Viszont nagyjából egy másfél éve már addig sem, pedig nem sokat változtam külsőre. Majdnem mindenkire ráírok , aki nő és 16-40 év közötti és nem brutálisan elhízott vagy láthatóan igénytelen, de mostanában még aki vissza is ír azzal sem tudok eljutni találkozásig.


Korábban is depressziós voltam és a netről legalább néhány lánnyal, nővel el tudtam jutni találkozásig.. Nem értem mi lehet a gond, az állapotom rosszabbodott volna? (nem érzékelem)



2016. okt. 24. 19:22
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
93%
Az sem lehet túl szimpatikus, ha zavaros a tekinteted a piától vagy csak érzik rajtad hogy ittál.
2016. okt. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
A társkeresőkre feltöltött képeimen mosolygok, vigyorgok szóval egyáltalán nincs búvalb*aszott, punnyadt vagy depressziós fejem rajtuk. Nagy részük bulifotó egyébként, de annyira nem látszik rajtuk. Találkoznék én IRL is szívesen, de 100-ból kb 6-7 lány-nő ír vissza és velük sem jutok el találkozásig, pedig vidám, humoros hapsi benyomását próbálom kelteni a beszélgetés alatt.
2016. okt. 24. 19:40
 13/34 anonim ***** válasza:
59%
Egy jó tanács: ebben az állapotban kész öngyilkosság a netes ismerkedés, mert nem kapsz egyáltalán vagy ha kapsz is, ki tudja mennyire egyenes az a válasz, szóval marad egy űr, amiben tátonganak a gondolataid, meg találgatsz, hogy most miért nem írt, miért ezt írta, hogy érti stb. Elkövettem már én is évek során azt a hibát - bár sosem társkeresőn-, hogy online kezdtem beszélgetésbe, ismerkedésbe és hiába klappolt minden, az esetek nagy részében nem jött létre a találkozó valami miatt. Szóval azt gondolom ez most vakvágány számodra, először helyre kéne billentened kicsit az önbizalmadat, önértékelésedet, aztán ÉLŐBEN odamenni lányokhoz.
2016. okt. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
35%

Látom tényleg nem érted a probléma forrását.


Most attól, hogy nem érződik neten keresztül a depresszió, önmagában nagyon kevés, mert a randin úgy is elbuksz.

Nem tudod takargatni a depressziódat.

Vélemény, viselkedés, gesztusok.

Rá fog jönni a jelölt, hogy valami nincs veled rendben.


Így ne csodálkozz, ha nem sikerül.

A randi előtt piálásról meg nem is beszélve.

Lehet azt hiszik, hogy még alkoholista is vagy.

2016. okt. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
33%

"A társkeresőkre feltöltött képeimen mosolygok, vigyorgok.."


1. mikoriak azok a fotók?

2. vannak kényszeredett műmosolyok, amikről tulajdonosa azt hiszi, hogy szép, de egyébként meg ronda és nagyon látszik, hogy nem természetes az a mosoly

3. ha akkor tudsz természetesen oldottan boldog lenni, akkor ezt miért nem tudod átültetni a hétköznapi életedre? miért vagy depressziós akkor?


a gyógyszerekről meg jobb ha leállsz, SEMMIT se használnak, CSAK FÜGGŐVÉ TESZNEK TÉGED!!

2016. okt. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:

Ha eljutok a személyes találkozásig, akkor az általában jól szokott sikerülni. Okos, művelt, intelligens lányok sem szokták rajtam észrevenni a depressziót.


Kb 1 éve ismerkedtem egy csinos-okos egyetemista lánnyal, kb minden randinkra egy-két felessel a gyomromban mentem, de elég jól haladtak a dolgok egészen addig, ameddig muszáj volt találkoznom a baráti társaságával. Mivel kissé szociofób is vagyok, így nehezen megy a beilleszkedés ismeretlen emberek csoportjába. Na szóval akkor beadtam az antiszociálist és csak ültem, nyomkodtam a telefonom. Ezzel pedig nyilván nem keltettem jó benyomást a baráti társaságában, így elbukam nála.

2016. okt. 24. 19:50
 17/34 anonim ***** válasza:
43%

#16


színészkedni is tudni kell, te jó színész vagy, de előbb vagy utóbb, úgyis kiderül a turpisság


Miért nem akarod magad rendbe tenni? Ennyire gyáva lusta személy vagy?

Ilyen példát akarsz majd, ha esetleg odakerülsz, a leendő gyerekednek?


hogy pl. igyon meg egy felest randi előtt stresszoldás gyanánt!


gratulálok, egy újabb agyilag sérült egyén lesz majd a Földön, hála neked!

2016. okt. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
93%
Ez egy teszt volt tőle. Ha a barátaival kijöttél volna, nyert ügyed lett volna nála.
2016. okt. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:

Nem akarok gyereket, se túl komoly kapcsolatot. Perpillanat annak is örülnék ha randizhatnék, találkozgathatnék valakivel ismerkedésre. A depresszióra való fokozott hajlam nálam genetikai alapú, tehát a génjeimben van, mivel mindkét szülőm ágán volt elég sok depressziós/öngyilkos és hasonló.


Elég jól kommunikálok és el tudom magam adni személyes találkozáskor is. Az elmúlt másfél évet leszámítva elég sokat randiztam ugyanúgy depressziósan. Kocsmákba és kávézókba is heti rendszerességgel járok (bár általában egyedül), de ott sem akad sosem senki.

2016. okt. 24. 19:59
 20/34 anonim ***** válasza:
Csak azok előtt tudsz játszani, akiknek nincs rutinjuk abban, milyen egy ilyen betegség. Aki közelről már tapasztalta (nem feltétlenül önmagán, elég, ha mondjuk valamelyik szülője érintett), az felismeri a jeleket, és azelőtt nem tudsz játszani. Akinek nincs tapasztalata, az más, az később is rájöhet, hogy valami nem klappol. Az, hogy ki mennyire ismeri fel ezt a problémát, nem az értelmi képességeken múlik, sokkal inkább a tapasztalatokon.
2016. okt. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!