Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik ilyen lány? Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen lány? Nagyon magasak az elképzeléseim? Ilyen barátnő csak a milliomos és/vagy nagyon jó pasiknak jár?

Figyelt kérdés

Én: 30éves, 8osztályos egyházi gimibe jártam, agrármérnök szakon tanultam de nem fejeztem be. Nagyvárosban élek szüleimmel, jövőre veszek házat. Bár ideális a szerelmemmel lenne venni. Félig falun mezőgazdaságban nevelkedtem..innen a fősulis szak.

Milyen lányról álmodom: Végzettsége mindeggy. Fogadja el, hogy én és családom néha eljárunk templomba (közös program természetesen előbbre való) nem gond ha nem vallásos de ne nézze le ha valaki az. Évente 5 alkalommal bírja ki a templomot. (kar,hv 3 búcsú 2nagyi és kereszt szülök unokatesómék párjai kibírjak)

Fogadja el, hogy fontosak a nagymamáim számomra, évente párszor kísérjen el hozzájuk,amikor nem csak vendégek vagyunk, hanem néha kicsi kezeit is össze kell koszolni. Pl krumpli ültetés gyümölcs zöldség szedés befőzésben való részvétel akár nagyi udvarán a fű összegereblyézése. Nagy extra lenne ha a falusi tyúkot is meg merné tépni (na erre majd kapok szép kommenteket pedig olyan tipik szép lányokról derült ki hogy simán hogy meglepődtem). Evés terén ne legyen nagyon finnyás, sok mindent én sem eszek meg de ezt kulturáltan teszem. Ha már emlitettem a bucsukat, nagyon megbántódnak az öregek ha valaki leszólja az ennivalót és nem akar enni. Szóval tipik menüböl legalább valamit egyen meg. Husi leves főtt hús, tkáposzta, rhusi,fasírt saláta sütik.

Szüleim házában hasonló dolgokban való részvétel. Van kicsi konyhakertünk, meg gyfánk. Szerintem gáz ha valaki ha meglátogatja a párja szüleit csak pöffeszkedni megy. Természetesen ez oda vissza megy. Kedvesem szülei házat újítanának kérés nélkül mennék, vagy fát vágni. Legyen házias tudjunk együtt házimunkát végezni, főzni na igen a konyhában mást is...Ha már itt járunk pici fantáziája legyen az ágyban és legyen odaadó ezek nálam megvannak. Nagyon vastagot leszámitva alakja nem érdekes. De fogadja el magát, én is el fogom. Én ugy szeretem ahogy van nem ugy fogom hogy sose eszünk együtt mert diétázik. Néha szeretem a párom elvinni étterembe. Kirándulni utatazni tudjunk együtt kettesben vagy kisebb társasággal. Bulizni szintén, tudjunk elmenni koncertekre, retro bulikra bálokra(mulatási bár táncolni sajna nem tudok ). Minden alkalomhoz tudjon megfelelően felöltözni. (láttam már rallyn magassarkúban lányt elsüllyedni, exem ballagásra úgy öltözött fel mint más utcára más meg ki volt öltözve).Mielött letoltok rokonoknak csajozok, kiemelem évi néhány alkalomról van szó, felénk a lagzi is olyan mint a búcsú csak több az ennivaló.És igen nekem a rokonaim a barátaim. Alkohol tényleg ritkán iszom, de ünnepeken 1 2 feles ne legyen már vita tárgya, vagy 2 pohár bor. Nem beugrásról van szó csak valaki egészségére ivásról. Ja lehet kedves apukájával fogom meginni az elsöt amiröl tud. Na igen vallás nem fontos de egyházi esküvő igen. Mivel görkat vagyok megkoronázzák mint egy királylányt. Na igen ne legyen mindenre allergiás (bebeszélt allergiák) és mindentől fóbiás. Csúnya a béka, de a mesterkélt pánikroham is az. Ne cigire költse a fizetése felét. Asszem 1200ft egy doboz. Na meg egy erősen füst szagú nő...Szóval igényesen dohányozzon, ha már muszáj rágyújtani.

Tudjon és szeressen is néha vezetni. Anyagi szinvonala hidegen hagy, bár nem fogom se eltartani se eltartatni magam. Akarjon majd gyereket, ha van 1 neki nem gond. Ne legyen csak mértékkel hisztis, amikor ilyen eszközzel térit észhez az szexi néha. Ja és ő legyen a nő a kapcsolatban,romantikus akit néha illik kényeztetni meglepni ezzel azzal. Virág ne legyen értelmetlen pénzkidobás. Na jöhetnek a kíméletlen kommentek.



#talpraesettnö #háziaslány #álombarátnö
2016. okt. 16. 19:29
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
100%
A mélyhűtött csirkéket nem ölik le. Azok halva születnek egy csirkegyárban.
2016. okt. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
100%

Hmmm... El tudom képzelni, hogy senki nem tud felérni az általad elképzelt ideálhoz. Nem irracionálisan az elképzeléseid, csak annyira részletesen megtervezted a kapcsolatot, hogy ebben az esetben garantált a csalódás. Pontosan meg van szabva, hogy milyen szituációban hogy kell viselkedni, mit kell felvenni, stb.

Ha én nőként veled ismerkednék, akkor az én fejemben megszólalna a vészcsengő, hogy "jó, jó, de hol vagyok ÉN?". Hol van ebben a sztoriban az én személyiségem, szokásaim, elképzeléseim?

Egy harmonikus kapcsolathoz ugyanis az is kell, hogy nyitott legyél a másikra, és a kettőtök élete, személyisége szépen össze tudjon csiszolódni! Lehetnek elképzeléseid, nem baj az, de ha ennyire behatárolod, akkor abból kimarad a másik fél!

Emellett nagyon sok minősítést tartalmaz a leírásod... nem jönnék össze olyannal, aki a másik problémáiról (pl. allergia, fóbiák) ilyen lekicsinylően nyilatkozik.

Azért is van bennem ellenérzés, mert ismerek sajnos (közelről) olyan embereket, akiknek megvan a maguk idealizált arról, hogy egy másik embernek hogyan kellene viselkedni, gondolkodni, érezni... és ha valami nem illik bele ebbe a képbe, akkor nagyon durván megszólják a másikat. Az ilyen emberek mellett senki nem lehet ÖNMAGA. Ami amúgy egy harmonikus párkapcsolat alapja lenne...

De nyugi, találni fogsz társat, a nárcizmus manapság divatos és vonzó tulajdonság. Csak előre sajnálom azt a lányt, aki a párod lesz...

2016. okt. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
100%
Hát hajrá. Ilyet nem fogsz az életben találni. Neked egy személyre szabott robot kell, nem barátnő. Túl sok elvárás. Ráadásul némelyik erkölcsileg taszító. Én pl. atesitaként tuti nem házasodnék templomban. És tudod miért? Mert TISZTELEM annyira a vallásokat, hogy nem alázom meg a templomi házasság szentségét azzal, hogy én atesistaként közben végig szendevem az egészet. Furcsa, hogy te ennyire nem tiszteled a saját vallásod. Nekem ilyen képmutató ember nem kéne.
2016. okt. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 A kérdező kommentje:
#30as az élve tépett tyúk se semmi. Ha forràzod a vizes tollak nem szàllnak:)) szegény tyúk:((.
2016. okt. 17. 17:16
 35/52 anonim ***** válasza:
dehogy forraztam!meg csak az hianyzik.szegeny..
2016. okt. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 A kérdező kommentje:
Először levàgod a fejét majd leforràzid. Èlve tépésnél jobb. Szòval élő állatot nem bàntunk.
2016. okt. 17. 21:07
 37/52 anonim ***** válasza:

Tegnap még azt írtam, hogy esetleg a vallás az, ami okozhat gondot.(mármint ha nem egyezik)

Ma azért lenne egy kérdésem.Te olyan lányon még nem gondolkoztál, aki esetleg csak úgy szimplán önmaga, egy önálló személyiség?Miért van ennyi elvárásod, ezt nem értem.Te mit tudsz neki cserébe adni?

2016. okt. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 A kérdező kommentje:
De sokat gindolkodtam, annyi de annyi defektes lelki beteg,lelki problémàs, furcsa csalàdbòl származò, szeretethiànyos lànynak adtam tàmogatást szeretetet ...mundenkiben megkerestem a jòt de cserébe annyit kaptam hogy melettem kivirùltak nagyra tartottàk magukat engem meg kevésnek. Volt akit életében először vittem szòrakozni es lett belőle parti angyal. Akik fàval tüzeltek mentem fàt vàgni akik szénnel szenet pakolni akik butort vettek butort pakolni szénàt hordani ràűltem a teaktorra amikor 4gép dolgozott össze. Volt akinél kaszàltam a nagyija udvaràt. Diòt szedni........szüretelni.
2016. okt. 17. 22:09
 39/52 A kérdező kommentje:
[link] Összefoglalva...aki nem akarja megynyitni, kép cìme: " Mert a műköröm is lehet olajos" földes bordò fűzöld
2016. okt. 17. 22:25
 40/52 anonim ***** válasza:
100%

Akarhogy olvasom,en ezeknek megfelelek,azon egyszeru okbol kifolyolag h falun nevelkedtem es minden,amit irtal,alap es nem extra.Mondjuk a tyuk nyakat nem vagyok hajlando elvagni,de minden ami ez utan kovetkezik,nekem nem gond.


De!rengeteg csalodas fog erni azzal kapcsolatban h te elkepzelted a menyecsket feher traktoron, aki majd beleillik a te!csaladodba.Egy parkapcsolat nem csak a te elvarasaidrol szol,hanem h te is passzolj az o elvarasaival.


Szoval a helyedben keresnek egy hazias lanyt (némi videki multtal) es nem boritanam ra rogton a listamat h ezt es ezt es ezt teljesitse.


Es akkor meg nem ejtettunk szot a szemelyisegerol...

2016. okt. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!