Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik ilyen lány? Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen lány? Nagyon magasak az elképzeléseim? Ilyen barátnő csak a milliomos és/vagy nagyon jó pasiknak jár?

Figyelt kérdés

Én: 30éves, 8osztályos egyházi gimibe jártam, agrármérnök szakon tanultam de nem fejeztem be. Nagyvárosban élek szüleimmel, jövőre veszek házat. Bár ideális a szerelmemmel lenne venni. Félig falun mezőgazdaságban nevelkedtem..innen a fősulis szak.

Milyen lányról álmodom: Végzettsége mindeggy. Fogadja el, hogy én és családom néha eljárunk templomba (közös program természetesen előbbre való) nem gond ha nem vallásos de ne nézze le ha valaki az. Évente 5 alkalommal bírja ki a templomot. (kar,hv 3 búcsú 2nagyi és kereszt szülök unokatesómék párjai kibírjak)

Fogadja el, hogy fontosak a nagymamáim számomra, évente párszor kísérjen el hozzájuk,amikor nem csak vendégek vagyunk, hanem néha kicsi kezeit is össze kell koszolni. Pl krumpli ültetés gyümölcs zöldség szedés befőzésben való részvétel akár nagyi udvarán a fű összegereblyézése. Nagy extra lenne ha a falusi tyúkot is meg merné tépni (na erre majd kapok szép kommenteket pedig olyan tipik szép lányokról derült ki hogy simán hogy meglepődtem). Evés terén ne legyen nagyon finnyás, sok mindent én sem eszek meg de ezt kulturáltan teszem. Ha már emlitettem a bucsukat, nagyon megbántódnak az öregek ha valaki leszólja az ennivalót és nem akar enni. Szóval tipik menüböl legalább valamit egyen meg. Husi leves főtt hús, tkáposzta, rhusi,fasírt saláta sütik.

Szüleim házában hasonló dolgokban való részvétel. Van kicsi konyhakertünk, meg gyfánk. Szerintem gáz ha valaki ha meglátogatja a párja szüleit csak pöffeszkedni megy. Természetesen ez oda vissza megy. Kedvesem szülei házat újítanának kérés nélkül mennék, vagy fát vágni. Legyen házias tudjunk együtt házimunkát végezni, főzni na igen a konyhában mást is...Ha már itt járunk pici fantáziája legyen az ágyban és legyen odaadó ezek nálam megvannak. Nagyon vastagot leszámitva alakja nem érdekes. De fogadja el magát, én is el fogom. Én ugy szeretem ahogy van nem ugy fogom hogy sose eszünk együtt mert diétázik. Néha szeretem a párom elvinni étterembe. Kirándulni utatazni tudjunk együtt kettesben vagy kisebb társasággal. Bulizni szintén, tudjunk elmenni koncertekre, retro bulikra bálokra(mulatási bár táncolni sajna nem tudok ). Minden alkalomhoz tudjon megfelelően felöltözni. (láttam már rallyn magassarkúban lányt elsüllyedni, exem ballagásra úgy öltözött fel mint más utcára más meg ki volt öltözve).Mielött letoltok rokonoknak csajozok, kiemelem évi néhány alkalomról van szó, felénk a lagzi is olyan mint a búcsú csak több az ennivaló.És igen nekem a rokonaim a barátaim. Alkohol tényleg ritkán iszom, de ünnepeken 1 2 feles ne legyen már vita tárgya, vagy 2 pohár bor. Nem beugrásról van szó csak valaki egészségére ivásról. Ja lehet kedves apukájával fogom meginni az elsöt amiröl tud. Na igen vallás nem fontos de egyházi esküvő igen. Mivel görkat vagyok megkoronázzák mint egy királylányt. Na igen ne legyen mindenre allergiás (bebeszélt allergiák) és mindentől fóbiás. Csúnya a béka, de a mesterkélt pánikroham is az. Ne cigire költse a fizetése felét. Asszem 1200ft egy doboz. Na meg egy erősen füst szagú nő...Szóval igényesen dohányozzon, ha már muszáj rágyújtani.

Tudjon és szeressen is néha vezetni. Anyagi szinvonala hidegen hagy, bár nem fogom se eltartani se eltartatni magam. Akarjon majd gyereket, ha van 1 neki nem gond. Ne legyen csak mértékkel hisztis, amikor ilyen eszközzel térit észhez az szexi néha. Ja és ő legyen a nő a kapcsolatban,romantikus akit néha illik kényeztetni meglepni ezzel azzal. Virág ne legyen értelmetlen pénzkidobás. Na jöhetnek a kíméletlen kommentek.



#talpraesettnö #háziaslány #álombarátnö
2016. okt. 16. 19:29
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
100%

Most beleküldtél egy gci nagy nyilat a fekete lelkembe. Au...

Az egyik volt osztálytársam gyerekénél inoperábilis agydaganatot állapítottak meg 4 éves korában. A srác még két évet kihúzott, mindeközben pedig semmi másról nem beszélt, mint, hogy mit is fog csinálni, ha kigyógyul a betegségéből. "Ha majd pilóta leszek anyut, aput meg téged ingyen foglak elvinni mindenhova" - ezt sokszor emlegette, még azon a délutánon is, amikor uzsonna közben elájult és soha többé nem tért magához. Bencének hívták, de ő mindig is szerette volna, ha megkapja a Zsolt nevet, ezt az egy kérését végül a sírkőfaragó teljesített. Tudta nagyon jól, hogy meg fog halni rövid időn belül, de ennek ellenére folyamatosan azt tervezte, hogy mit is fog tenni akkor, amikor a lehetetlen bekövetkezik. Nos, a lehetetlenek azért azok, mert nem lehetségesek, gondolom ezzel a hűtőmágnes bölcsességgel senkit nem lepek meg. Te ugyan olyan vagy, mint Bence. Nagyon is jól tudod, hogy amit akarsz soha nem fog megtörténni, de ennek ellenére azt ízlelgeted, hogy mi lenne akkor ha mégis. Tudod, hogy soha nem leszel pilóta, de a repülésről ábrándozol, egyesek ezt reménynek hívják, mások ábrándoknak, hogy én minek hívom az mindegy. Délibábot kergetsz, de még csak el se kaptad, már azon agyalsz mit is fogsz tenni vele, ha egyszer elkapod.

Ez így vasárnap este meglehetősen bizarr gondolatokat ébresztett bennem. Azt hiszem ma sem fogok aludni, mindenesetre köszönöm, ez most felhozott pár régi emléket, amiket régóta kerestem.

2016. okt. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
100%

#8 vagyok

Én a vallás részét tartom picit túlzásnak, persze ha a te vallásodból találsz lányt, oké.De mondjuk egy református lánytól ez a koronázási dolog, hát nem tudom...nehéz elvárni.

Ha pedig ateista lányban találod meg, akkor persze, illemből el fog menni veled templomba, de lehet lesznek pillanatok, amikor ő bizony kimondja, nem hisz a vallásban.Sem a tiédben, sem másban.Ez viszont okot adhat vitára.

Nos, a tyúktépés.Erre nem hiszem megintcsak, hogy minden lány vevő.

2016. okt. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 A kérdező kommentje:
és még le se irtam a lánykérős ötleteimet:)
2016. okt. 16. 20:37
 14/52 anonim ***** válasza:
100%
Oszd màr meg velünk! :)
2016. okt. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nem fogsz ilyet találni. Én úgy vagyok vele, ha egy pasival vagyok, akkor ő a párom és nem a családja. Ezzel a leírással nekem az lenne a fő gondom, hogy részt kell venni a családi dolgokban. Nekem nincs családom, szóval semmi pénzért nem bájolognék a pároméval, a vallás meg csak egy pláne plusz.
2016. okt. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen lányt maximum a mesében találhatsz, szóval esélytelen.
2016. okt. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
73%

Egy érdekes dolgot megosztanék veled.

Életemben először, 30 évesen lettem szerelmes, s vagyok a mai napig is.Hogy mi az érdekes?Pont akkor ismertem meg, amikor úgymond semmilyen elvárásom nem volt már egy férfi irányába.Na jó, azért nem egy munkanélküli hajléktalant akartam, de nem voltak konkrét elvárásaim.Egyszerűen elég, hogy szeret, törődik velem, és jó vele minden.

Ezt csak azért írtam le, hogy elmondjam, nem feltétlen úgy találod meg a párod, hogy elvárások alapján.Beleszerethetsz pl. más vallású lányba is.Szóval, ne keresd.Ha jönni akar, úgyis jön.

Továbbra is #8-as voltam.

2016. okt. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem baromi nagy forma vagy...:DDD
2016. okt. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyenen szinten természetes, ha vannak elvárásaink párválasztásnál. Nálam, hogy ne dohányozzon, ne fogyasszon alkoholt (minimálissal alkalmanként semmi gond!), ne legyen lusta, legyen értelmes, odaadó stb. De nem ilyen konkrétumok, amiket te felvázoltál. Ez túlzás. Komoly lista. Illetve ezt egy lány, akivel megismerkedsz, nyomásnak, uralkodának gondolja majd, hisz idegenként letámadod. Merthogy az elején te az vagy számára, kedves tálalás ide vagy oda. Biztos jófej lehetsz, és valószínűleg a szeretehiány és figyelemhiány miatt alakult ki benned ez a görcsös elvárás. Nem jó, nem is szabad erőltetni semmit. A legjobb dolgok csak úgy jönnek. :)/26n
2016. okt. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim válasza:
71%
AZ én véleményem az, hogy semmi különöset nem vársz el egy kapcsolattól, illetve egy lánytól (Csupán abból gondolom, hogy én -és semmi önfényezés- az elvárásaid jó részének megfelelnék). Szerintem legyél türelmes és megtalálod azt aki pont olyan, mint ahogy elképzelted. :)
2016. okt. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!