Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem sose lesz senkim?

Figyelt kérdés

Pár hónapja kiírtam egy kérdést ide azzal kapcsolatban, hogy a nők mit szólnának ahhoz, ha egy 22 éves srácról megtudnák, hogy sose volt még barátnője, nem is csókolózott még semmi egyebet nem csinált.


Erre írta valaki, hogy ha eddig nem volt, ezek után se lesz kapcsolatom, azóta ezen morfondírozok és rossz kedvű vagyok.



2016. okt. 15. 22:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
42%
Ne monfordírozz, inkább tegyél ellene,hogy ne így legyen.
2016. okt. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
41%
Hogy nézel ki? Milyen személyiség vagy? Szoktál ismerkedni?
2016. okt. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%

Ne valami random ismeretlen emberek velemenye alapjan iteld meg magad!

A baratom idosebb volt, mint te, amikor osszejottunk es en voltam neki az elso. Hidd el, normalis lanyt nem zavar az, ha nem volt meg ilyesmiben reszed :)

2016. okt. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%
Én egy olyan fiúért epekedek már időtlen idők óta, akinek még soha nem volt barátnője. Ő 22 éves lesz, és úgy van vele, hogy nagyon jól elvan egyedül is, majd ha jön egy különleges lány, akkor annak "beadja a derekát". Sajnos ez nem én vagyok. Igazából az ok számít, hogy miért nem volt eddig barátnőd. Ha azért, mert mai csúnya nyelvezet szerint "lúzer" vagy, akkor a jövőben is gondjaid lehetnek a pártalálásban. Azonban az még értékesebbé teszi a férfit, ha tudod, hogy válogatós és megfontoltan keres maga mellé társat, nem hajt rá minden második nőre az utcán. Ha egy ilyen gondolkodású ember téged választ, akkor nagyon meg tudnád becsülni, tisztelni és az önbizalmad is az egekbe szökne.
2016. okt. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Azt hiszem én vagyok a női megfelelőd, csak én már tojok erre az egészre :)
2016. okt. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%
A gyakori nem túl jó információ forrás, mert az emberek itt vezetik le a frusztrációjukat és a felesleges feszültségüket. Elég fura gondolkodásuk van és nem igazán lehet adni semmit se a véleményükre, mert baromságot írnak. Szard le, hogy mit írtak a gyakorin és tedd amit kell.
2016. okt. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
23évesen nőként egyetlen kapcsolatom volt, de már évek óta nincs, és félek elfelejtettem a dolgokat. :$
2016. okt. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem.

Nem lesz.

Amúgy ne aggodalmaskodj, ne görcsölj rá, és akkor majd akkor toppan be valaki, amikor nem számítanál rá. Csak éld az életed, egyszercsak megérkezik. Mert ha folyamatosan feszengsz, nem lesz jó a kisugárzásod, hogy felfigyeljenek rád. Ne rágódj rajta. Meg van az a módszer is, hogy érezd magadat méltónak egy kapcsolatra, és akkor bevonzasz valakit.

2016. okt. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
*Szóval valószínűleg lesz, ne aggódjál,csak gondoltam, arra akarsz megerősítést ,hogy nem lesz, meg hogy kicsit ironizálok, mert jól esett:P Na, szóval ne aggódjál, tessék nem görcsölni rajta, és akkor majd megérkezik Ő.
2016. okt. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én is így állok. És úgy gondolom, hogy minél több nap tellik így el annál nehezebb lesz olyan lányt találnom amilyet szeretnék, ráadásul még el is fogadja, hogy én totál kezdő vagyok. Ebben a korban a dekoratívabb lányok 90%-a túl van már az elsőn, de a csókon már biztos. Elég, ha csak azt nézzük, hogy középiskola kezdésétől 20 éves korukig eltellik 6 év. Ennyi idő alatt aki csinos tutira talált már legalább egy valakit magának. Amelyik nem talált még az meg nagy valószínűséggel nem engem keres közel 8 éve. Szóval leghamarabb olyanra találhatok aki már tapasztalt. Kérdés az, hogy megütöm-e azt a szintet amit tapasztaltként elvár egy férfitól. És, ha kapok is esélyt, kitart-e addig amíg én megpróbálom beérni a szintjét. Egy tűt szívesebben bevállalnék megkeresni egy kazalban.
2016. okt. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!