Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem sose lesz senkim?

Figyelt kérdés

Pár hónapja kiírtam egy kérdést ide azzal kapcsolatban, hogy a nők mit szólnának ahhoz, ha egy 22 éves srácról megtudnák, hogy sose volt még barátnője, nem is csókolózott még semmi egyebet nem csinált.


Erre írta valaki, hogy ha eddig nem volt, ezek után se lesz kapcsolatom, azóta ezen morfondírozok és rossz kedvű vagyok.



2016. okt. 15. 22:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

tudományosan igazolt tény, hogy mindenki, aki elvesztette a szüzességét, azűz volt előtte. ezzel meg is dőlt az érvelés, hogy "eddig nem volt, ezek után se lesz". ha ez így lenne, akkor senki sem veszítené el...


Henry Ford azt mondta, hogy "Akár azt hiszed, hogy képes vagy rá, akár azt hiszed, hogy nem vagy képes rá, mindenképpen igazad lesz." Szóval higgy abban, hogy sikerülni fog és kezdj el tenni érte, hogy így is legyen!

2016. okt. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést én is írhattam volna, pont pár hete kérdeztem erről. Ugyanebben a cipőben járok én is.


22/F

2016. okt. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem szabad ezen keseregned mert ez a fajta kesergés meglátszik rajtad, a kisugárzásodon. pár éve én is itt ezen az oldalon sírtam mert nem találtam magamnak barátnőt, akkor 22 évesen még egyetlen csókon sem voltam túl, és bár az én helyzetem annyiból volt így furcsa hogy nagyon jól kijöttem lányokkal, nőkkel, nekem sosem jelentett problémát a leszólítás, az ismerkedés, de annyiból volt pocsék az egész hogy egy lánynak sem kellettem. Akkor itt keseregtem, persze külsőmmel voltak problémák, és egyéb okaim. ezen az oldalon egy privát üzenetet kaptam egy lánytól aki úgymond a saját példáján észhez térített. Rengeteg jó tanácsot kaptam tőle ahhoz hogy a külsőmön könnyen lehet változtatni ha lefogyok egy kicsit és mozgok hogy jobban érezzem magam, illetve felejtsem el a kesergést, rengeteg nő él a földön ha egy nem sikerül akkor jöjjön a következő. Sokat beszélt nekem arról hogy legyek határozott de egy pici félénkség is belefér. Az arcom alapján bús komorságot vett el, és mondta hogy sokkal előnyösebb ha vidámabb és lazább természetem adom elő, merjek mások szemébe, arcára nézni, ne húzzam el a fejem ha összeakad egy lánnyal a tekintetünk csak legyek laza és ne erőltessek semmit. Azon meg ne keseregjek hogy szűz vagyok és még nem is csókolóztam, ezt felejtsem el, sokkal jobban fogom értékelni ha megtalálom az "igazit" és vele fog megtörténni mindez.


Lényegében igaza volt, nem volt rövid idő mire így megváltoztam de több mint 1 évembe került. Lefogytam látványosan, de nem teljesen, tudatosan lassan csinálom és ez így jó is. odafigyelek magamra, az öltözködésemen is egyszerűbb, új ruha méretem van így sokkal nagyobb a választék is. Határozottabb lettem, bátrabb, nőtt az önbizalmam ami miatt az emberek jobban viszonyulnak hozzám. De ez nem csak a párkeresésben volt több előnyömre, akárhova mentem sokkal pozitívabban álltak hozzám mint korábban. Jobb állást találtam mert nagyon kövéren sehova se akartak nagyon felvenni, ezt egyik állásinterjún mondták hogy már eleve a munkaruhából sem tudnak akkora méretbe adni amekkora nekem kellene, meg közölték hogy mozgó munkáról van szó és bár nem kell megszakadni de megterhelő lett volna szerintük.

De lényegében egyből találtam jó állást, és mivel már jobban elmertem menni nyilvános helyre is edzeni, emberek közé, így ezzel új barátokra tettem szert, és a barátnőmet is így ismertem meg. Ő vele amikor elcsattant köztünk az első csók akkor közöltem vele hogy ez volt nekem a legelső. Nem akarta elhinni, de elmeséltem neki a történetem és igen csak meglepődött, de örült neki, mert ő szerinte ezek a pasik ezerszer értékesebbek. Igaz az első szexuális együttlét elég érdekesen alakult, ott nagyon izgultam a dologtól de amennyire röhejesen kezdődött annyira jó vége lett hogy már az megpecsételte a jövőnket.

2016. okt. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Kiírtam egy kérdést ott 25év volt a korhatár,a fölöttiek véleménye érdekelt. Sokan félre értették.....Lényeg, hogy sokan sokan letoltak, hogy semmi gáz nincs ha valaki 25éves és nem járt azért valakivel,hogy elmondhassa van kapcsolata még várnak az igazira. Szóval 22 évesen nem gáz. Nekem 20évesen volt az elsö komoly barátnőm 3,5éves kapcsolat most 30 vagyok de igazából azóta se volt normális kapcsolatom de sok futó kaland igen.
2016. okt. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!