Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem vagyok jó csaj, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok jó csaj, akkor törődjek bele, hogy soha nem lesz senkim?

Figyelt kérdés

Szép arcom van, de nem vagyok túl csinos. Kövér nem vagyok, de van rajtam rajtam egy 8-10 kiló plusz, ha vékonyabb lennék jóval, úgy meg semmi energiám nem lenne, és örökké koplalnom kellene, mert hizekony típus vagyok. De sportolni sokat szoktam.

Öltözködni sem szeretek kihívóan, szexisen, inkább a visszafogottabb, sportosabb ruhák tetszenek.

Félénk is vagyok eléggé, nehezen engedem magamhoz közel az embereket, nem vagyok valami laza, vagany csaj.


Nem kell a szöveg, hogy minden lány kell valakinek, mert ez nem igaz. Nálam talán évente egyszer beprobalkozik valaki... Szóval itt nem az elvarasokrol van szó. Én nem panaszkodok egyébként, mert amúgy meg jól érzem magamat szingliként, csak idegesít, amikor folyton azt hajtogatják a pasik, hogy a nőknek mennyire egyszerű párt találni. Igen, egyszerű annak, aki gyönyörű, csinos, vonzó.


20/N


2016. ápr. 7. 12:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Leírás alapján uhyan ilyen voltam/vagyok és lett dérjem ráadásul egy csúcsszuper. Még nem találkoztunk csupa olyan fiú próbálkozott aki nem volt szimpatikus ráadásul azokból is kb évente egy. De nem érdekelt éltem az életem nem erőltettem semmot,.nem játszottam meg magam...és eljött.
2016. ápr. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
21%
Jó neked. Én ha egy féldisznót megeszek se hízok 1 kilót se. 1 évente próbálkoznak? Nálam még soha nem próbálkozott egy nő se. Úgyhogy ne keseregj, mert van ennél rosszabb is. :/
2016. ápr. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
6%

"évente egyszer beprobalkozik valaki"

"évente egyszer beprobalkozik valaki"

"évente egyszer beprobalkozik valaki"

"évente egyszer beprobalkozik valaki"

"évente egyszer beprobalkozik valaki"

"évente egyszer beprobalkozik valaki"

"évente egyszer beprobalkozik valaki"

"évente egyszer beprobalkozik valaki"

"évente egyszer beprobalkozik valaki"

"évente egyszer beprobalkozik valaki"

2016. ápr. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
36%
Bepróbálkoznék, de úgy is az ország túlsó felén élsz szerintem, amilyen az én szerencsém. :)
2016. ápr. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%

Nem a kinézeteddel van baj, hanem a kisugárzásoddal.

Van olyan nő, aki a 20 kiló felesleget is úgy adja elő, hogy nincs olyan férfi aki ellenállna neki. Látszik rajta hogy nem zavarja, erotikus a kisugárzása, nem félős, van önbizalma.

Akiből meg mindent harapófogóval kell kihúzni, és még úgy is maximum egy naív, szerencsétlen kislánynak tűnik, az egyáltalán nem vonzó.

2016. ápr. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
a leírásod alapján nekem szimpatikus vagy, de ahogy írták, a kisugárzás és a személyiség a legfontosabb, meg hogy mennyire vagy megközelíthető, megkedvelhető.
2016. ápr. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

"Nálam talán évente egyszer beprobalkozik valaki..."

És te milyen gyakran próbálkozol be valakinél?

2016. ápr. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
És akkor miért nem öltözöl pl. vonzóbban? Nem csak a "kényelmes, sportos" és a "kihívó, szexis" kategóriák léteznek, lehet úgy is figyelemfelkeltő stílusod, ha nem a "dögös" stílust tűzöd ki. Lehetsz elegáns, alternatív, stb. A lényeg, hogy ne legyen unalmas a megjelenésed, mert az tényleg nem jön be nekünk.
2016. ápr. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
#8: a magad nevében beszélj. Nekem az nem jön be, ha valaki az öltözködésével akarja felhívni magára a figyelmet. ;)
2016. ápr. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
9, és szerinted a te hozzáállásod a jellemzőbb, vagy az enyém?
2016. ápr. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!