Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem vagyok jó csaj, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok jó csaj, akkor törődjek bele, hogy soha nem lesz senkim?

Figyelt kérdés

Szép arcom van, de nem vagyok túl csinos. Kövér nem vagyok, de van rajtam rajtam egy 8-10 kiló plusz, ha vékonyabb lennék jóval, úgy meg semmi energiám nem lenne, és örökké koplalnom kellene, mert hizekony típus vagyok. De sportolni sokat szoktam.

Öltözködni sem szeretek kihívóan, szexisen, inkább a visszafogottabb, sportosabb ruhák tetszenek.

Félénk is vagyok eléggé, nehezen engedem magamhoz közel az embereket, nem vagyok valami laza, vagany csaj.


Nem kell a szöveg, hogy minden lány kell valakinek, mert ez nem igaz. Nálam talán évente egyszer beprobalkozik valaki... Szóval itt nem az elvarasokrol van szó. Én nem panaszkodok egyébként, mert amúgy meg jól érzem magamat szingliként, csak idegesít, amikor folyton azt hajtogatják a pasik, hogy a nőknek mennyire egyszerű párt találni. Igen, egyszerű annak, aki gyönyörű, csinos, vonzó.


20/N


2016. ápr. 7. 12:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Az engem nem érdekel. Átlagosnak lenni nem kihívás ;)
2016. ápr. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
De a kérdés nem rólad szól, hanem hogy a kérdező hogy lehetne több férfi számára vonzó.
2016. ápr. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Igen, te pedig felszólaltál az összes férfi nevében. Legközelebb egyeztess :)

Kérdés, a kérdező azok számára akar-e vonzóbb lenni, akik a külsőségekre buknak.

2016. ápr. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem is teljesen mindegy, hogy hogyan oltozkodik. A figyelemfelkeltest meg pont hogy utalom
2016. ápr. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Gyanítom hogy a kérdés kamu. Ellenkező esetben priviben jöhet a kép ;)

21F

2016. ápr. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!