Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők vannak annyira intellige...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők vannak annyira intelligensek, hogy elfogadják ezt az érvelést?

Figyelt kérdés
Azt gondolom, hogy akinek a testalkata az átlagos kategóriába tartozik, az csakis magának köszönheti, hogy huszonévesen még szűz és joggal lehet őt lúzernek nevezni, mert képtelen a teljesen átlagos adottságaival érvényesülni, de szerintem én (170cm, 56 kg) nyugodtan kijelenthetem azt, hogy ilyen alkattal egyáltalán nem vagyok vonzó a csajoknál így semmiféle szégyenkezni valóm nem lehet, ha esetleg szóba kerül a szexuális téma kérdése és őszintén bevallom az illetőnek, hogy szűz vagyok, mert annyi esélyem van bármilyen lánynál, mint egy Mini Coopernek a gyorsulási versenyen. Vagy egy átlag nőnek ilyenkor mi az első reakciója? Abban a néhány tized másodpercben eljut-e a tudatáig és fel tudja-e dolgozni azon információkat, hogy nekem milyen lehetőségeim és adottságaim vannak és vajon ez alapján fog véleményt formálni? Vagy ugyanúgy egy kalap alá vesz mondjuk egy 183 centis 95 kilós férfival, aki csak az önbizalma miatt nem veszítette még el a szüzességét és mindkettőnket ugyanúgy elkönyvel egy szerencsétlen lúzernek? És még egy kérdés: Igaz, a korábbi és jelenlegi viszonyokat figyelembe véve utópiának tűnik (bár a remény hal meg utoljára), de ha sikerülne eljutni a szexig egy csajjal, akkor őszintén valljam be neki, hogy szűz vagyok (esetleg előtte) vagy kamuzzak és hivatkozzak-e arra, hogy ritkán voltam kapcsolatban ezért nem vagyok profi.

2016. ápr. 2. 15:16
1 2 3
 1/30 VirágésBence ***** válasza:
94%
Erről az egészről azt gondolom, hogy próbálsz a külsőd mögé bújni és ez csak egy kifogás.
2016. ápr. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
98%
Szóval azt állítod hogy aki másként gondolkodik az nem elég intelligens?
2016. ápr. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 Sunshinedoll ***** válasza:
89%
Foglalkozz a saját intelligenciáddal, van azon még némi csiszolni való :)
2016. ápr. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Bocs, tényleg rosszul fogalmaztam, tehát vannak annyira empatikusak, hogy megértsék a helyzetemet?
2016. ápr. 2. 15:28
 5/30 anonim ***** válasza:
20%
2016 van, a nők már nem az érzelmességükről meg az empatikusságukról ismertek, sőt.
2016. ápr. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
90%

Nem, az összes nő buta, és nem képes felfogni amit mondasz neki.


Te jó ég...

2016. ápr. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
97%

Ez kifogás nem érvelés. Ha nõként letudtam magam miatt fogyni és keményen megdolgoztam egy jobb állóképességért akkor neked miért ne menne?

Ha hiszed ha nem nem Minden szûz fiú ügyetlen az ágyban. A párommal együtt vesztettük el és egyáltalán nem bénázott vagy sült el Hamar. Nem Kell az ilyet közölni csak ha kérdezik és kalap.

2016. ápr. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
98%
kifogás, nyafogás.. 100% vagyok, hogy nem a külsőddel van a gond
2016. ápr. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
31%

Egy értelmes nőt se a testalkatod, se az, hogy szűz vagy, nem fog zavarni. A gond csak az, hogy kevés az értelmes nő (ahogy az értelmes férfi is).

A testalkatod nem olyan vészes, én pár centivel magasabb vagyok és kb. ugyanennyi kiló.

2016. ápr. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem intelligencia függvénye, amúgy a vak is láthatja, hogy csak kigfogásokat keresel. Mégis mit kéne tolerálni, a lustaságot, a hibáztatást?

Ne nevettes. Téged se érdekel, hogy egy kövér nő az étkezési szokásai vagy pajzsmirigy túlműködése miatt kövér, nem vonz. Miért kéne egy ismeretlennek empátiát mutatnia, és ha érzi is, az pótolja szerinted a vonzalmat? Mert szerintem nem.

2016. ápr. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!