Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők vannak annyira intellige...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők vannak annyira intelligensek, hogy elfogadják ezt az érvelést?

Figyelt kérdés
Azt gondolom, hogy akinek a testalkata az átlagos kategóriába tartozik, az csakis magának köszönheti, hogy huszonévesen még szűz és joggal lehet őt lúzernek nevezni, mert képtelen a teljesen átlagos adottságaival érvényesülni, de szerintem én (170cm, 56 kg) nyugodtan kijelenthetem azt, hogy ilyen alkattal egyáltalán nem vagyok vonzó a csajoknál így semmiféle szégyenkezni valóm nem lehet, ha esetleg szóba kerül a szexuális téma kérdése és őszintén bevallom az illetőnek, hogy szűz vagyok, mert annyi esélyem van bármilyen lánynál, mint egy Mini Coopernek a gyorsulási versenyen. Vagy egy átlag nőnek ilyenkor mi az első reakciója? Abban a néhány tized másodpercben eljut-e a tudatáig és fel tudja-e dolgozni azon információkat, hogy nekem milyen lehetőségeim és adottságaim vannak és vajon ez alapján fog véleményt formálni? Vagy ugyanúgy egy kalap alá vesz mondjuk egy 183 centis 95 kilós férfival, aki csak az önbizalma miatt nem veszítette még el a szüzességét és mindkettőnket ugyanúgy elkönyvel egy szerencsétlen lúzernek? És még egy kérdés: Igaz, a korábbi és jelenlegi viszonyokat figyelembe véve utópiának tűnik (bár a remény hal meg utoljára), de ha sikerülne eljutni a szexig egy csajjal, akkor őszintén valljam be neki, hogy szűz vagyok (esetleg előtte) vagy kamuzzak és hivatkozzak-e arra, hogy ritkán voltam kapcsolatban ezért nem vagyok profi.

2016. ápr. 2. 15:16
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem a legnagyobb probléma az hogy qecire idegesítő vagy.
2016. ápr. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
95%
Hülyeség a magasságra testsúlyra fogni.. nekem is hasonlóak az adottságaim, sőt talán 1-2 centivel még alacsonyabb is vagyok és mégis volt már kapcsolatom... Szerintem csak rontod a helyzetet ha ezzel próbálod megmagyarázni a dolgot. Bőven találni olyan lányokat akiknél még így is magasabb vagy.
2016. ápr. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
94%
Hogyne, de te vagy annyira intelligens, hogy aki javaslatot ad, hogyan segíthetnél magadon, megfogadod, vagy folytatod tovább az önsajnáltatást és elhajtod a segítő szándékot?
2016. ápr. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
34%

Ezzel mit akarsz elérni? Sajnáltatni magad a csaj szemében? Mert kb ennyit érsz el vele, nem kerülsz közelebb ahhoz hogy megfektesd.

Egyáltalán ne beszélj erről ha jót akarsz, szüzesség témát se hozd fel. Ha egyszer odajutsz majd hogy lefeküdj egy csajjal, ne beszélj erről. Ha meg konkrétan rákérdez és tényleg nem hagy békén akkor szerintem inkább kamuzz, hogy kevés meg rövid kapcsolataid voltak, vagy már nagyon rég óta nem voltál nővel stb. 1. ezzel biztosan kevésbé ijeszted meg vagy veszed el a kedvét mintha benyögnéd hogy szűz vagy. 2. úgy se fog kiderülni, max utána de ha már megvolt kit érdekel? A nők amúgy sem úgy gondolkoznak mint a férfiak, többségét nem érdekli a logika és az érvelés.

2016. ápr. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
82%

Már nem azért, de nem mi tehetünk róla hogy szűz vagy.


Mit szerencsétlenkedsz, nem a testalkattól függ!

2016. ápr. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
80%

Tesó, egy pöcXshülye nő is helyből leveszi rólad, hogy egy lúzer vagy, aki erőfeszítések helyett önigazolások keresésével tölti az életét.


Ismerek olyan 155 centis, max. 50 kilós csávót, aki halomra kúrja a jobbnál jobb csajokat.

2016. ápr. 3. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
83%

Ha az illető szimpatikus,de ugyanakkor vékony,biztos nem kerül lapátra,mert szűz.De ha nyavalyog,akkor igen.


22/N

2016. ápr. 3. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
96%
A gondolkodásmódod a baj, nem a testalkatod.
2016. ápr. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Pedig lehetnel egy Mini Cooper, Hayabusa motorral!Ez a motor a fejben van Apafej! Neked kell kicserelned!
2016. ápr. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
91%

Először is nem az intelligencián múlik, hogy elfogadom-e a tisztelt érvelésed, hanem azon, hogy meggyőzött-e. És nem győzött meg.

Hogy őszinte legyek, vastagon teszek arra, hogy voltál-e már előttem más nővel, ha szeretlek. HA szeretlek. Na eddig kellene eljutni érzelmileg, hogy nem azon parázol, hogy mekkora vagy, és hogy nézel ki, és hogy vajon lúzer vagy-e vagy sem, hanem örülsz annak, hogy találtál egy kedves lányt (lányként mondom, hogy ritka mint a fehér holló, példának okáért itt vagyok én, aki egy flegma plcsa), és megpróbálsz vele boldog lenni.

Ha valaki ugyanolyan debil mint én, és boldoggá tesz, akkor pont nem érdekel, hogy szűz-e még vagy sem, mert ha rajtam múlik, nemsokára úgyis meg lesz rontva, na ;)

Szóval én csak az aktus előtt szólnék (ha addig nem került szóba), és ezt a kiseposzt elhagynám, mert ez úgy, ahogy van egy szegénységi bizonyítvány. Ha addig jól elvoltatok, de a csaj a tapasztalatlanságod miatt kosarat ad, akkor ő a szemét.

b. verzió: ha tényleg ennyire nagyon zavar, hogy semmi tapasztalatod nincs, keress egy középkategóriás örömlányt, aki bevezet a gyönyörök birodalmába. Bár szerintem tök fölösleges.

2016. ápr. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!