Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyetértetek velem abban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetértetek velem abban, hogy szebb lenne a világunk, ha minden beképzelt csaj/nő úgy járna, ahogy az alábbi történetben?

Figyelt kérdés
link: [link]

2016. márc. 31. 20:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%

Én leszarom, hogy mi van más emberekkel. Ebben a sztoriban az egyedüli dolog, ami szerintem nagyon nagyon jó volt, az a főnök jófejsége a pénztárossal szemben.

Nagyon jól teljesített, mint főnök.


Én meg ilyen nővel még nem találkoztam, persze elhiszem, hogy van ilyen, de gondolom te itt most a beképzelt alatt azt is érted, aki egy odavetett nemleges válasszal visszautasít téged.

A nő egy barom volt, kétségtelen. Ez volt a minimum, hogy elküldték őt. Viszont ha jól sejtem, te nem az ilyen szélsőséges esetekre gondolsz.

2016. márc. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Első válaszolónak: A nők 90%-a legalább igy gondolkozik a segédmunkásokról/pénztárosokról, ahogy a történetben szereplő nő is...
2016. márc. 31. 20:25
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
#2 nincs olyan női ismerősöm, aki így gondolkozna róluk. Ezek szerint ők mind a 10%-ba tartoznak.
2016. márc. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Többek között ezen az oldalon is kifejti sok nő a lekezelő álláspontját az alacsony végzettségű férfiakról...
2016. márc. 31. 20:29
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
Meg jo, hogy a penztarosok nagy resze no
2016. márc. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%

Egy dolog, hogy valaki így gondolja, egy másik, hogy ezt a másik tudtára adja.

Ha egy munkás utánam fütyül az utcán, én is megvető pillantással díjazom. Ezek szerint én is ezt érdemelném?!


A nő egy sggfej volt, így nem beszélhet senki a másikkal. Ha egy üzlettulajdonossal beszélne így az épp olyan súlyos. A pénztáros kiléte teljesen lényegtelen a szituációban. A nő egy beképzelt paraszt.

Ugyanezt a stílust elő tudná adni az anyósának is, akinek tök mindegy mi a végzettsége, és ugyanezt egy nem kedvelt ismerősének, akinek tök mindegy mi a végzettsége..


Tehát érted.. ez a nő egy sggfej volt. Pont.


Attól meg senki nem lesz rossz ember, ha nem jönne össze egy utcaseprővel, mert ennél ő többre vágyik. (Miközben ő maga is többet tud nyújtani.)

A probléma akkor van, ha ezt ilyen stílusban előadják.


De mint írtam, jól sejtettem, hogy te nem a szélsőséges esetekre gondolsz, hanem csupán arra, ha valaki egy egyszerű NEM-mel elküld egy munkást, csak azért mert az munkás.


Én is megtenném.

2016. márc. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem akkor lenne szebb a világunk, ha a fogalmazásmódjából mindenki azonnal látná, hogy kamu a cikk és totális kamu a benne leírt történet.


Egyébként meg nem értem, a szegényebb embereket lenéző férfiakat miért nem kell megleckéztetni, miért csak a nőket.

2016. márc. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%
#7 Ezen az oldalon a nőket utáljuk, zárkózz fel légyszíves...
2016. márc. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
58%

A kérdező kinézhetne a kis világából ahol minden rossznak a nők az okozói és még az is lehet megdöbbenne, hány normális nő, férfi van.

Amúgy én se jönnék össze pénztárossal aki nem akar továbblépni, ez kényelmes neki és csak úgy van. Nem így adnám elő, de ennek nincs jelentősége most mert a kérdező az elutasítás miatt fúj a nőkre. Biztos kikosarazták páran és az önvizsgálat helyett a jólbevált magyar módon másokat okol. Gondolom ezért búj ilyen videókat.

2016. márc. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem értek egyet. Még a történet szerint sem a beképzeltsége, hanem a bunkósága miatt zavarták el a nőt. A beképzeltség önmagában nem bűn, mindenki azt gondol magáról, amit akar. A bunkóság ezzel szemben nem megengedhető.


Szerintem egyébként akkor lenne szebb a világunk, ha az ilyen silány történeteket és szenzációhajhász címeket eltüntetnénk a föld színéről.

Gondolom, a főnök lett volna a jófej figura, de ha egy kicsit gondolkozik az ember, rájön hogy még a legmegértőbb főnök se fogja azt mondani, hogy félórára menj ki levegőzni, pont amikor a legnagyobb hajtás van és szó szerint mindenki a pénztárakban áll. Nagyon megindító akart lenni a szerző, de itt elszúrta.

2016. ápr. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!