Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha önmagamhoz képest "jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha önmagamhoz képest "jobb kategóriájú" nők tetszenek nekem, akkor soha nem lesz senkim?

Figyelt kérdés
Tudom nem szép dolog külső alapján kategorizálni az embereket, és nem csak a külső számít, de ugyanakkor hazugság lenne azt mondani, hogy nem számít. Vagy, hogy keveset számít.
2016. máj. 5. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Aki azt állítja,hogy nem fontos a külső az hazudik, minimális vonzalom kell ahhoz,hogy meg akarjam ismerni az illetőt. Példa: Van egy lány haverom aki nem túl szép de jó fej és megbízható,de el sem tudom képzelni,hogy megcsókoljam, de közben nem vagyok felszínes csak annyi,hogy kell hogy tetsszen az illető. Egyébként a szépség relatív, azért mert valaki "jobb kategóriájú" attól még tetszhetsz neki, látni érdekes párokat az utcán, csúnya srác-jó nő, csúnya nő-jó pasi, neked is juthat, ez természetes.
2016. máj. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Rám nem néznek azok akik nekem tetszenek.

Soha nem tetszettem azoknak akik nekem tetszettek.


Szóval nem tudom, hogy mit gondoljak...

2016. máj. 5. 17:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom tulajdonképpen mi az ideálod? Plázacicák?
2016. máj. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kérdező én is így vagyok csak nőben.


Amelyik pasi tetszik nekem, azzal tuti nem lehet semmi,mert én nem jövök be neki.


Akiknek meg tetszek azoktól meg rosszul vagyok.


Igazság az,hogy próbáltam már lejjebb adni az igényeimet,külső szempontból,de egyszerűen nem tudtam vonzódni a partnerhez és 3. randi után mondtam,hogy hagyjuk,mert nem tudok férfiként tekinteni rá. Ami 1 hónap beszélgetés és 3 találkozásra nem alakult ki azután sem fog.


Viszont barátaim szerint nem nagyok az igényeim,amilyen férfiakat mutattam ismerősi körben,vagy badoo-n mondták,hogy nekem nem is magas az igényem,pont olyanok illenek hozzám. De nem értem akkor miért nem sikerül egy olyan kaliberű pasival megismerkednem akivel kölcsönös a szimpátia?

Ja és a barátaim megmondják az igazat,legjobb barátnőm meg nagyon durván kritikus szóval ő is megmondaná,hogy hejj magasak az igények. De nem mondja.


Én is úgy érzem egyedül leszek és senki sem lesz.

2016. máj. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is nő vagyok, de nálam is ugyanez.


Én nem gondolom magasnak az igényeimet egyébként, mert akiket mutattam eddig az ismerőseimnek, egyik srác sem jött be nekik, de mégis átlagos vagyok én hozzájuk. Szóval inkább vagyok egyedül. De nekem így is jó.

2016. máj. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!