Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes ismerkedni emberkerülő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes ismerkedni emberkerülő, magának való, jégcsap mentalitású lánnyokkal?

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják messze kerüljem (az ilyen típust), mert nem véletlenül nincs senkije és a természete miatt úgyis képtelen lenne normális párkapcsolatra.
2016. okt. 10. 19:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Férfiakban es nőkben is van ilyen egyaránt. Sokójuk azért ilyen mert nem akarnak mindenkinek megnyilni vagy csak nagyon kevés embernek azt is idővel.
2016. okt. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%

ez olyan hülyeség. Legtöbbjük csak simán introvertált, és nem szereti a nagy tömeget, a közvetlenkedést, akár szoronganak társaságban.


ettől még nagyon jó társak-barátok0 lehetnek ők is, sőt általában csak minőségi kapcsolatokat keresnek, tehát jobbak, mint a felszínes extrovertáltak

2016. okt. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. természetesen ez nagyon kisarkítása a dolgoknak, senkit sem lehet így beskatulyázni
2016. okt. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Jól irtad kettes,én pl ilyen vagyok
2016. okt. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%
En is eleg emberkerulo vagyok, mondjuk ha valakit birok azzal nem vagyok jegcsap. Szimplan nincs igenyem altalaban uj emberekkel ismerkedni. A kapcsolataimban mindig normalis vagyok. (Marmint nyilvan nem tokeletes, de olyan hatalmas panaszok nem erkeztek meg.)
2016. okt. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem a kérdést inkább onnan érdemes megközelíteni, hogy az adott lány nyitott-e egyáltalán az ismerkedésre. Mert ha te nyitott lennél, de ő nem, akkor tök mindegy, érdemes-e vagy nem. És hát ha azt vesszük, hogy az ilyen emberekhez nagyon nehéz közel kerülni, lehet, hogy rengeteg időt, energiát és pénzt pazarolnál rájuk, csak telnének a hetek, hónapok, és nem jutnál előrébb. Persze van, akinél megéri ez a befektetés, de ha a nő nem nyitott semmire, akkor teljesen felesleges bármit is csinálni. Én is próbáltam ismerkedni ilyen lányokkal, időt, energiát nem kíméltem, próbáltam elnyerni a bizalmukat, de a legtöbb esetben nem sikerült. Szerintem az ilyenek közül nagyon sokan durván önbizalomhiányosak, félénkek, kudarckerülők, így a saját sorsukat is elrontják. Nem beszéllek le róluk, de ha egy idő után nem látsz semmi előrelépést a velük való ismerkedés során, akkor sürgősen tiplizz.
2016. okt. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%

Ha nem tudod kezelni, és nincs türelmed! Valóban kerüld.

Úgysem tudod kiolvasztani.

Egy " jégcsap lány,,! :D

2016. okt. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Ezek a lányok csak kéretik magukat,belül ők is ugyanolyan magányosak..
2016. okt. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

utolsó, ezt hogy érted? kifejtenéd?

ha magányos akkor miért viselkedik úgy, mintha neki aztán senki nem kéne és mindenki húzzon a ****-ba?

2016. okt. 29. 15:15
 10/15 anonim ***** válasza:

20:00 ne elemezz már ki egy egész típust látatlanba! Attól mert valaki másabb mint az átlag még nem biztos, hogy lelki nyomorék! Ilyen alapon a extrovertált emberekről is ki lehetne találni, hogy miért nyomorékok, az ilyeneknek vannak a legnagyobb problémáik, csak a nagy hangjukkal meg a sok emberrel próbálják elnyomni... Ha pedig neked egy másik ember csak egy befektetés (és nem őszinte érdeklődés), akkor ne csodálkozz, hogy nem érsz el náluk semmi sikert. Az ember nem egy biznisz, hogy ha beleraksz x pénzt akkor y eredményed lesz, az érzelmek nem csettintésre alakulnak ki.

Amúgy kérdező, ez teljesen az egyénen múlik. Ha szimpatikus vagy neki, akkor veled nem lesz magának való, ha nem vagy szimpatikus, akkor meg valóban jégcsapként fog viselkedni, mert nem érdekled, és az introvertált emberek nem fogják elviselni a társaságot ha rossz nekik, csak azért, mert ez ilyen társadalomi elvárás. Amúgy szerintem az ilyen lányokhoz felesleges párkapcsolati szándékkal közeledni. Én legalábbis rosszul vagyok az olyan fiúktól akik nem akarnak mást, csak járni/szexelni. Ez túl gyors és folyton ott van rajtad a nyomás, hogy döntsél már. Az ilyen lányoknak a barátságokból kialakuló kapcsolatok fekszenek, ami tudom a fiúknál szentségtörés. Mindegy, nálam eddig így nagyon jól működött. :D

2016. okt. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!